Dodaj do ulubionych

Do Tomsmum i Suesslein

09.04.06, 17:36
Wyslalam do Was wiadomosc o miejscu spotkania we wtorek, jesli nadal jest to z
Waszej strony aktualne. Mam nadzieje, ze tak :)
Pozdrawiam, Gosia
Obserwuj wątek
    • zapytajnick Re: Do Tomsmum i Suesslein 09.04.06, 20:35
      nie wiem czy Hania dostanie ta wiadomosc, bo ona nie ma dostepu do internetu.
      Jak chcesz to napisz do mnie to jej przekaze ta wiadomosc.
      • olliesmum Re: Do Tomsmum i Suesslein 09.04.06, 20:45
        Ok, dzieki. Wyslalam.
        Pozdr.
        Gosia
        • zapytajnick Re: Do Tomsmum i Suesslein 09.04.06, 21:22
          odpisalam ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka