Gość: luki9222
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
24.07.06, 17:43
chce wywiesc do londynu kota. aby zrobic to zgodnie z prawm musialbym czekac
6 miesiecy - kawarantanna. pytane dotyczy tego czy ktos z Was przewozil
zwierze bez "papierow", samochodem.gdzie sprawdzali. czy na promie mozna
zostawic zwierzaka bez opieki. czy jest kontrola przed promem i czy po
wysiadce w uk jest trzepanie. napiszci cos bo do wyjazdu 10 dni a nie chce
zostawic kota w schronisku
dzieki