Dodaj do ulubionych

Londyn-Chinczycy-jezyk-pokoje

IP: *.autocom.pl 27.07.06, 00:19
Witam,
mam pytanie do ludzi mieszkajacych w Londynie lub go znajacych:
czy Chinczycy mieszkajacy w tym miescie to glownie przyjemnie szeleszczacy
native jezyka mandarynskiego czy tez gdakajacy kantonczycy (jak zachodnie
wybrzeze US na przyklad)? Czy tez moze jest to mix w o proporcjach w miare
rownych?
I jeszcze jedno: czy przedstawiciele tej nacji paraja sie jak m.in. hindusi
wynajmowaniem pokoji?
Jesli ktos ma o tym pojecie i chcialoby mu/jej sie wysilic na odpowiedz to
wielkie dzieki z gory.
Pozdrawiam,
y.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka