Dodaj do ulubionych

Praca w PETERBOROUGH

01.12.06, 23:27
Witam. Czy ktoś z was pracuje w TESCO???? w Peterborough lecę w styczniu.
Proszę was o pomoc w rozeznaniu sytuacji. Dzieki z góry
Obserwuj wątek
    • celine26 Re: Praca w PETERBOROUGH 03.12.06, 17:27
      Mój chłopak pracuje w tesco w Hampton w Peterborough
      • alison201 Re: Praca w PETERBOROUGH 03.12.06, 22:04
        Dzieki za odpowiedż. Jestes w Polsce czy w Anglii. Chciałabym z tobą pogadać o
        tej pracy??? jak mu się tam pracuje i czy są szanse na prace w styczniu???
        napisz coś na moją skrzynkę alison201@gazeta.pl DZIĘKI Z GÓRY
        • spiral_architect Re: Praca w PETERBOROUGH 04.12.06, 00:21
          Szanse na prace w styczniu - wedlug wiekszosci opinii - są zasadniczo nikłe.
          Zalezy tez oczywiscie na jaka prace.
        • celine26 Re: Praca w PETERBOROUGH 04.12.06, 19:31
          Cześć!Na razie jestem w Pl na krótkich wakacjach.Ogolnie to uważaj jaki
          kontrakt dostaniesz.Większośc osób narzeka,że duzo za duzo kasy jest odbijane
          co miesiąc na mieszkanie.Niestety kontrakt obejmuje płacenie Tesco za
          mieszkanie przez rok więc nie ma wyjścia ale szlag mnie bierze jak sobie
          pomyślę ile Tesco zarobi na Polakach przez ten czas.Praca jak to
          praca,ciężko,przeważnie na nocki.Trochę Polaków już
          jest,Litwinów,Czechów,cyganów itd
          • alison201 Re: Praca w PETERBOROUGH 05.12.06, 23:13
            Witam! dzięki za rady. Ja mam mieszkanie u ciotki. Czy w tym przypadku tesco
            cos ma do tego że nie będę korzystała z ich mieszkania. A czy przyjmują do
            Tesco (w Peterborough).A masz moze rade gdzie mozna sie udac w poszukiwaniu
            pracy w tym miescie??? Kiedy wracasz na wyspy. Pozdrawiam
      • alison201 Re: Praca w PETERBOROUGH 05.12.06, 23:15
        Witam jeszcze raz. Zapytaj (jak mozesz) swojego chłopaka czy przyjmują tam do
        Tesco i czy są szanse na pracę w tym mieście. dzięki z góry
        • celine26 Re: Praca w PETERBOROUGH 06.12.06, 09:39
          Tak przyjmują teraz ale z pewnego zródła wiem że nie wszyscy przyjeci zostaną
          dłużej niż 3 mies.Zawsze przed Świętami potrzebują pracowników tyle,że po
          Św.już nie zawsze.Wracam do Uk w tym tygodniu.Pozdrowienia!
          • alison201 Re: Praca w PETERBOROUGH 06.12.06, 21:39
            Witam. chciałabym byc z tobą w kontakcie - jest taka możliwośc?? A ty gdzie
            pracujesz? - też w PETERBOROUGH. Liczę na rodzinę, że mi pomoże ale wolałabym
            miec z kimś kontakt. Martwi mnie to, że lecę 4 stycznia i mogę nie znaleśc
            pracy. Pozdrawiam ALICJA

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka