alison201 01.12.06, 23:27 Witam. Czy ktoś z was pracuje w TESCO???? w Peterborough lecę w styczniu. Proszę was o pomoc w rozeznaniu sytuacji. Dzieki z góry Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
celine26 Re: Praca w PETERBOROUGH 03.12.06, 17:27 Mój chłopak pracuje w tesco w Hampton w Peterborough Odpowiedz Link Zgłoś
alison201 Re: Praca w PETERBOROUGH 03.12.06, 22:04 Dzieki za odpowiedż. Jestes w Polsce czy w Anglii. Chciałabym z tobą pogadać o tej pracy??? jak mu się tam pracuje i czy są szanse na prace w styczniu??? napisz coś na moją skrzynkę alison201@gazeta.pl DZIĘKI Z GÓRY Odpowiedz Link Zgłoś
spiral_architect Re: Praca w PETERBOROUGH 04.12.06, 00:21 Szanse na prace w styczniu - wedlug wiekszosci opinii - są zasadniczo nikłe. Zalezy tez oczywiscie na jaka prace. Odpowiedz Link Zgłoś
celine26 Re: Praca w PETERBOROUGH 04.12.06, 19:31 Cześć!Na razie jestem w Pl na krótkich wakacjach.Ogolnie to uważaj jaki kontrakt dostaniesz.Większośc osób narzeka,że duzo za duzo kasy jest odbijane co miesiąc na mieszkanie.Niestety kontrakt obejmuje płacenie Tesco za mieszkanie przez rok więc nie ma wyjścia ale szlag mnie bierze jak sobie pomyślę ile Tesco zarobi na Polakach przez ten czas.Praca jak to praca,ciężko,przeważnie na nocki.Trochę Polaków już jest,Litwinów,Czechów,cyganów itd Odpowiedz Link Zgłoś
alison201 Re: Praca w PETERBOROUGH 05.12.06, 23:13 Witam! dzięki za rady. Ja mam mieszkanie u ciotki. Czy w tym przypadku tesco cos ma do tego że nie będę korzystała z ich mieszkania. A czy przyjmują do Tesco (w Peterborough).A masz moze rade gdzie mozna sie udac w poszukiwaniu pracy w tym miescie??? Kiedy wracasz na wyspy. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
alison201 Re: Praca w PETERBOROUGH 05.12.06, 23:15 Witam jeszcze raz. Zapytaj (jak mozesz) swojego chłopaka czy przyjmują tam do Tesco i czy są szanse na pracę w tym mieście. dzięki z góry Odpowiedz Link Zgłoś
celine26 Re: Praca w PETERBOROUGH 06.12.06, 09:39 Tak przyjmują teraz ale z pewnego zródła wiem że nie wszyscy przyjeci zostaną dłużej niż 3 mies.Zawsze przed Świętami potrzebują pracowników tyle,że po Św.już nie zawsze.Wracam do Uk w tym tygodniu.Pozdrowienia! Odpowiedz Link Zgłoś
alison201 Re: Praca w PETERBOROUGH 06.12.06, 21:39 Witam. chciałabym byc z tobą w kontakcie - jest taka możliwośc?? A ty gdzie pracujesz? - też w PETERBOROUGH. Liczę na rodzinę, że mi pomoże ale wolałabym miec z kimś kontakt. Martwi mnie to, że lecę 4 stycznia i mogę nie znaleśc pracy. Pozdrawiam ALICJA Odpowiedz Link Zgłoś