IP: 212.183.134.* 31.03.08, 17:13
Witam! Jade po raz pierwszy do Polski z karta Lloydsa. Jaka prowizje
jest pobierana przy wyplacaniu pieniedzy w polskim bankomacie ? Czy
sa jakies roznice pomiedzy bankomatami innych bankow ? Gdzie
najlepiej?

Dziekuje za podpowiedzi. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: Infolinia Re: prowizja IP: *.dsl.in-addr.zen.co.uk 31.03.08, 17:23
      ech... Wystarczylo w wyszukiwarke wpisac 'Lloyds' i prosze co wyskoczylo:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=720&w=75566488&a=75567297

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka