Gość: rajmund_szwonder
IP: 212.183.134.*
31.03.08, 17:13
Witam! Jade po raz pierwszy do Polski z karta Lloydsa. Jaka prowizje
jest pobierana przy wyplacaniu pieniedzy w polskim bankomacie ? Czy
sa jakies roznice pomiedzy bankomatami innych bankow ? Gdzie
najlepiej?
Dziekuje za podpowiedzi. Pozdrawiam.