Gość: Baker
IP: *.range86-142.btcentralplus.com
04.06.08, 19:43
Witam bardzo prosze o odpowiedz na nurtujace mnie pytanie. Czy w waszym Tesco
jest wakat w piekarni? Bardzo chcialbym sie przetransferowac do Manchesteru a
dokladniej do Middleton lub okolic. Jak to u was wyglada?
Pracuje w tesco od 8 mies w malej dziurze i chce sie wydostac. Prosze
poratujcie biednego :-(