Dodaj do ulubionych

Polski skansen

10.09.12, 21:48
Polski bogoojczyźniany skansen pod Wiedniem

"Obchody rocznicy odsieczy wiedeńskiej w historycznym miejscu zdominowali działacze na rzecz ukoronowania Chrystusa na króla Polski oraz rozdający medaliki i kserokopie z egzorcyzmami
(...)"

:)
Obserwuj wątek
    • rccc skansen? 10.09.12, 21:55
      chyba jeszcze nigdy w dzielnicy ortodoksyjnych zydow nie byles :)
      • k_a_p_p_a Re: skansen? 10.09.12, 22:04
        ja nie byłem, co tam ciekawego?
        • rccc Re: skansen? 10.09.12, 22:08
          to trzeba zobaczyc samemu :)

          • k_a_p_p_a Re: skansen? 10.09.12, 22:22
            Tak jak przypuszczałem nie masz wiele do powiedzenia.
      • grgkh Re: skansen? 10.09.12, 22:23
        Można sobie wyobrazić przykład czegoś gorszego, porównać SIEBIE do niego i poczuć się dobrze.

        Ja dobrze się nie czuję.

        A czy wyobrazilibyście sobie, że nasze/wasze otoczenie ewoluuje w tym kierunku, dalej i dalej, aż do pełnego zatracenia się w tym chocholim tańcu, utonięcia w oparach absurdu?

        Nikt z nas pojedynczo nie ma realnego wpływu na ostateczny i globalny skutek tej ewolucji. Możemy się nie móc pogodzić z tymi skutkami, albo mogą nam się one podobać...

        Ja chcę innego świata. Gdyby nie znalazło się więcej takich "chcących", to świat nie mógłby ewoluować w tym kierunku.
        • k_a_p_p_a Re: skansen? 10.09.12, 22:54
          grgkh napisał:
          > Ja chcę innego świata. Gdyby nie znalazło się więcej takich "chcących", to świa
          > t nie mógłby ewoluować w tym kierunku.

          Otóż to! To jak w eksperymencie Milgrama.
          pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_Milgrama
          Wystarczy jeden sojusznik, ktoś, kto powie "nie" i ludzie odzyskują zdolność myślenia.
          • grgkh Re: skansen? 10.09.12, 22:56
            :)
          • 6burakow Re: skansen? 11.09.12, 15:11
            k_a_p_p_a napisał:

            > Wystarczy jeden sojusznik, ktoś, kto powie "nie" i ludzie odzyskują zdolność my
            > ślenia.

            Nie dotyczy to wiercow i nie tylko.
          • rccc Re: skansen? 11.09.12, 19:26
            jestes pewny, ze twoje postrzeganie swiata jest obiektywne skoro potrzebujesz sojusznikow? :)

            ja nie takie rzeczy juz przechodzilem bez szwanku
            • k_a_p_p_a Re: skansen? 11.09.12, 19:32
              rccc napisał:

              > jestes pewny, ze twoje postrzeganie swiata jest obiektywne

              Ależ nie!

              > skoro potrzebujesz sojusznikow? :)

              Bez związku.


              > ja nie takie rzeczy juz przechodzilem bez szwanku

              Bez szwanku dla czego? Co ci nie uszwankowało?
              • rccc Re: skansen? 11.09.12, 19:36
                psychologiem jestes? :)
                • k_a_p_p_a Re: skansen? 11.09.12, 19:56
                  rccc napisał:

                  > psychologiem jestes? :)
                  ?? to wątek o mnie, czy może o psychologach??
                  • rccc Re: skansen? 11.09.12, 20:05
                    to ty zaczales personalnie

                    a ja tez lubie eksperymenty :)
                    • k_a_p_p_a Re: skansen? 11.09.12, 20:09
                      rccc napisał:

                      > to ty zaczales personalnie
                      ?? w tórym miejscu??
                      >
                      > a ja tez lubie eksperymenty :)

                      To miłe, a jakie?
                      • rccc Re: skansen? 11.09.12, 20:14
                        to ty zaczales personalnie
                        > ?? w tórym miejscu??

                        forum.gazeta.pl/forum/w,721,138797954,138799010,Re_skansen_.html
                        • k_a_p_p_a Re: skansen? 11.09.12, 20:41
                          rccc napisał:

                          > to ty zaczales personalnie
                          > > ?? w tórym miejscu??
                          >
                          > rel="nofollow">forum.gazeta.pl/forum/w,721,138797954,138799010,Re_skansen_.html

                          Autor: k_a_p_p_a 10.09.12, 22:22
                          Tak jak przypuszczałem nie masz wiele do powiedzenia.

                          To ma być personalnie??
                          • rccc Re: skansen? 11.09.12, 20:45
                            tak
                            • k_a_p_p_a Re: skansen? 11.09.12, 20:50
                              No to masz coś do powiedzenia??
                              • rccc Re: skansen? 11.09.12, 20:59
                                nie bede prowadzil wykladow z analizy matematycznej dla przedszkolaka :)
                                • wariant_b Re: skansen? 11.09.12, 21:05
                                  rccc napisał:
                                  > nie bede prowadzil wykladow z analizy matematycznej dla przedszkolaka :)

                                  A może jednak?
                                  Zamieniam się w słuch.
                                • k_a_p_p_a Re: skansen? 11.09.12, 21:11
                                  rccc napisał:

                                  > nie bede prowadzil wykladow z analizy matematycznej dla przedszkolaka :)

                                  Nie śmiem prosić, a i nie mam wiele do powiedzenia na ten temat, ale wariant słyszałem jest kompetentny w tej materii.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka