mala.mi74
02.07.08, 09:22
Wątek o agnostycyzmie mnie zainspirował...
Piszemy tu mniej lub bardziej długo, pewnie czesc ludzi czytających
nasze wpisy nie ujawnia się.
Wiec apel: wpisujcie sie jakiego jestescie wyznania, jesli nie macie
zadnego to tez się wpisujcie.
Zobaczymy jaki jest profil wyznaniowy tego forum. Ci,ktorzy tylko
czytaja niech sie na moment tez ujawnią i się wpiszą...
Ja pierwsza : wyznanie rzymkatolickie, podgrupa: niemoherowe;)