Dodaj do ulubionych

Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy:)!

02.07.08, 09:22
Wątek o agnostycyzmie mnie zainspirował...
Piszemy tu mniej lub bardziej długo, pewnie czesc ludzi czytających
nasze wpisy nie ujawnia się.
Wiec apel: wpisujcie sie jakiego jestescie wyznania, jesli nie macie
zadnego to tez się wpisujcie.
Zobaczymy jaki jest profil wyznaniowy tego forum. Ci,ktorzy tylko
czytaja niech sie na moment tez ujawnią i się wpiszą...

Ja pierwsza : wyznanie rzymkatolickie, podgrupa: niemoherowe;)
Obserwuj wątek
    • ona.op Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 02.07.08, 11:08
      Rzymsko katolickie - moherowa:)
      • zelka_kornelka Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 02.07.08, 13:10
        Agnostycyzm

        Napisałam bo uważam,że ten wątek jest fajny.Tu cię muszę pochwalić mala_mi:)
        • muerte2 Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 02.07.08, 13:19
          Jestem Zdroworozsądkowcem ;-)
    • skoll Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 02.07.08, 14:04
      Ja jestem takim cichociemnym, nieujawniającym się do tej pory
      czytającym...

      Ateista.
    • greyling Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 02.07.08, 15:53
      Żadne. Wierzę w Boga, ale nie mogę znieść tępoty różnych religijnych
      typków.
      • xs550 Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 25.09.08, 01:17
        Krytykujesz glupote ale sama wiara w boga tez wiele rozsadku w sobie nie ma...
    • apodemus Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 02.07.08, 19:18
      Dawniej: rzymsko-katolik
      Obecnie: ateista (bez apostazji, ale rozważam), podgrupa:
      niewojujący :)
    • ewajanson-on-line Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 02.07.08, 19:21
      czyste chrześcijaństwo...
      • marbor1 Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 02.07.08, 19:55
        Z ochrzczenia rzymsko-katoliczka. Z przekonania ateistka. Tolerancyjna.
        • radzimir11 Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 02.07.08, 20:56
          Bez wyznania.
          radzimir11 - boski
    • ja.7 Re: wyzwaniowa czyli.... 02.07.08, 21:17
      nie bojąca się być nieakceptowana religijnie przez wszystkie znane
      wyznania
    • rkcb Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 02.07.08, 21:48
      Teraz ateista. Kiedyś rzymski katolik, ale po apostazji to już na pewno nie :-)
    • mala.mi74 Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy! 03.07.08, 09:30
      Tylko 12 nas? Niemozliwe.
      Wpisujecie się, w tym watku "nie biją";),
      Bedziemy mieć jako-tako wiarygodne dane...
      :O)
    • wanda43 Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 03.07.08, 12:15
      Przymusowo ochrzczona jako niemowlę od 14 roku zycia wypielam sie na kler i
      kosciol katolicki. Bog, to dla mnie sila sprawcza, tchnienie, ktore sprawilo, ze
      swiat jest, jaki jest. I tyle.
      • ewajanson-on-line Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie :D 03.07.08, 18:20
        Faaaajne!!! z tą zupą i widelcem!!!!!!!!
        Czyli jesteś chrześcijanką z "odzysku".
        • wanda43 Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie :D 09.07.08, 06:45
          Chyba jednak nie jestem chrześcijanką. Siła sprawcza wszechrzeczy równie dobrze
          może nosić imię Budda, Allach czy Jahwe. Imię jest bez znaczenia, bo imiona
          nadaje czlowiek.
    • beretelwi Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 03.07.08, 15:55
      Dawniej: rzymski-katolik
      Obecnie: ateista (bez apostazji) i nie mam zamiaru tego załatwiać - szkoda
      czasu na pierdoły
      nie obchodzą mnie wyznania koleżanek i kolegów z forum

      pozdrawiam
      • kabja Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 03.07.08, 17:18
        Rzymski Katolik w dodatku teolog.
    • amm06 Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 03.07.08, 18:37
      Dziecinstwo: rzymsko-katolickie
      Potem: nijakie, etap poszukiwan
      Od dwoch lat: chrzescijanstwo
    • 3.alucard Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 04.07.08, 01:37
      Rzymsko katolickie
    • nelsonek Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 04.07.08, 09:53
      pastafarianin
      podgrupa: al dente
    • iza11222 Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 04.07.08, 10:49
      chrześcijanka
    • mala.mi74 Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 04.07.08, 13:45
      Podnoszę do góry watek-może wpisza się ci "weekendowi" bo weekend
      tuz tuz...
      :)))
    • prokasia75 Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 04.07.08, 14:06
      zdecydowanie chrześcijanka, odnalazłam się w zborze zielonoświątkowym:)
      • mala.mi74 Podsumowanie poki co 06.07.08, 15:58
        Podsumowanie,ale czekamy jeszcze na maruderow:)

        Ateisci:
        8
        Agnostycy
        1
        Wierzacy
        ogolem 10

        w tym:
        Wierzacy bez konkretnego wyznania
        2
        chrzescijanie bez konkretnej przynaleznosci (lub sie nie przyznali)
        4
        katolicy (Koscioł Rzymskokatolicki)
        3
        Koscioł Zielonoświatkowy
        1

        Mozna sprawdzic, moze kogos zle zawkalifikowalam,bo niektore
        wypowiedzi sa troche niejasne
        Pozdr

        • pele999 Re: Podsumowanie poki co 06.07.08, 20:05
          Me wyznanie : rzymsko-katolickie
          • mala.mi74 Re: Podsumowanie poki co,poprawka 06.07.08, 21:52
            Ateisci:
            8
            Agnostycy
            1
            Wierzacy
            ogolem 11

            w tym:
            Wierzacy bez konkretnego wyznania
            2
            chrzescijanie bez konkretnej przynaleznosci (lub sie nie przyznali)
            4
            katolicy (Koscioł Rzymskokatolicki)
            4
            Koscioł Zielonoświatkowy
            1
    • dritte_dame Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 08.07.08, 23:52
      Bezbożniczka
      • opornik4 Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 09.07.08, 00:09
        Wyznanie rzymsko-katolickie.
        Podgrupa:chrzescijanka.
        Formacja od roku 1988:Ruch Swiatlo-Zycie.
    • empirio Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 09.07.08, 00:08
      Ateista niosący pokój, łagodny jak owieczka.
    • kaprys9 Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 11.07.08, 09:01
      rzymsko-katolickie
      • janchole Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 11.07.08, 10:06
        Chrześćijanin :)
    • piwi77 Wg kościelnych dokumentów - rzymski katolik, 11.07.08, 10:15
      jestem w tych mitycznych 95%.
    • niedo-wiarek Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 11.07.08, 10:20
      Polak, katolik, ateista :)
    • m0ra Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 25.07.08, 13:27
      Ja poprostu wierzę w Boga, najbliższe mi wyznanie to rzymsko-katolickie, gdyż w
      takiej rodzinie zostałam wychowana. Niestety wstyd mi za katolików i kościół
      katolicki.
      • kolter_hugh1 Antyklerykalizm 24.09.08, 12:15
        Czy to wyznanie ? skoro tacy jak ja byli paleni za to na stosie!
        • miseczka.0 Re: Antyklerykalizm 24.09.08, 12:55
          stopniowo zanikająca katoliczka na rzecz chrześcijańskiego
          pojmowania świata, bez przynależności do jakiejkolwiek grupy.Idąc za
          słowami ks.Bocheńskiego- Bóg to podstawa a wszystkie religie to
          nadbudowa.
          • kolter_hugh1 Re: Antyklerykalizm 24.09.08, 13:08
            miseczka.0 napisała:

            > stopniowo zanikająca katoliczka na rzecz chrześcijańskiego
            > pojmowania świata, bez przynależności do jakiejkolwiek grupy.Idąc za
            > słowami ks.Bocheńskiego- Bóg to podstawa a wszystkie religie to
            > nadbudowa.

            Już się wystraszyłem ze antyklerykalna jesteś ::)))
    • 0golone_jajka Agnostyk 24.09.08, 13:12

      • kolter_hugh1 Re: Agnostyk 24.09.08, 13:17
        Qurde sami heretycy ::((((

        Quicumque vult salvus esse, ante omnia opus est ut teneat catholicam fidem.

        Ktokolwiek chce być zbawionym, przede wszystkim potrzeba, aby wyznawał Katolicką
        wiarę.

        Quam nisi quisque integram inviolatamque servaverit, absque dubio in aeternum
        peribit.

        Której jeśliby kto nie zachował całej i nienaruszonej, ten niewątpliwie zginie
        na wieki.
    • iga.26 Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 24.09.08, 13:29
      niewierzaca
      • kolter_hugh1 Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 24.09.08, 13:36
        iga.26 napisała:

        > niewierzaca

        To tez wyznanie ?
        • pocoo Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 24.09.08, 14:46
          Niczyja.
          Bóg mnie nie chce (z wzajemnością),
          diabeł też nie.
          Oj , ja biedna niczyja.
          • kolebeczka Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 24.09.08, 14:53
            swiezo upieczona ewangeliczka ex.katoliczka
        • iwona27-0 Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 24.09.08, 16:47
          kolter_hugh1 napisał:
          >
          > To tez wyznanie ?
          nie zartuj sobie - napewno chodzi o to ze nie wierzy w Boga.
          • kolter_hugh1 Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 24.09.08, 17:39
            iwona27-0 napisała:

            > kolter_hugh1 napisał:
            > >
            > > To tez wyznanie ?
            > nie zartuj sobie - napewno chodzi o to ze nie wierzy w Boga.

            Wiem ,ale pytanie brzmi;Jakich wyznań jesteście ::)))
        • iga.26 Re: Jakich wyznań jestescie-wpisujcie się wszyscy 25.09.08, 11:09
          kolter_hugh1 napisał:

          > iga.26 napisała:
          >
          > > niewierzaca
          >
          > To tez wyznanie

          Tak .To jest wiara w jedynego bożka MAMONE:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka