Dodaj do ulubionych

ośrodek zamiejscowy TVP w Gorzowie

05.03.04, 15:52
Ciekawi mnie co Wy na to, że siedziba lubuskiej TVP został Gorzów. I to
zdecydowaną większością głosów w sejmie.pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: zielon Re: ośrodek zamiejscowy TVP w Gorzowie IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 05.03.04, 15:54
      nic, nie wszystko należy się Zielonej ! oby program był dobry, mi to powiewa
      • Gość: zielonka Re: ośrodek zamiejscowy TVP w Gorzowie IP: *.zgora.dialog.net.pl 05.03.04, 21:29
        maja byc dwa studia, jak dotąd, wiec chyba wszystko ok
      • Gość: *** Re: ośrodek zamiejscowy TVP w Gorzowie IP: *.gorzow.mm.pl 05.03.04, 21:57
        no brawo są jeszcze normalni ludzie w Zielonce. Gratuluję Mam nadzieję że nie
        są to głosy pojedyńcze. Pozdrawiam
    • Gość: Janek Re: ośrodek zamiejscowy TVP w Gorzowie IP: *.zgora.dialog.net.pl 05.03.04, 22:08
      Skoro i w Zielonej Górze będzie redakcja to w czym problem?, że w Gorzowie
      będzie księgowa? Obyśmy mieli co oglądać... dopiro będziemy mieli na świeczniku
      lubuskich polityków;)
      • Gość: jurek Re: ośrodek zamiejscowy TVP w Gorzowie IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.03.04, 21:46
        no wlasnie, co ta telewizja pokazuje? tylko polityka bachalskiego!
    • Gość: Gorzow Re: ośrodek zamiejscowy TVP w Gorzowie IP: *.client.comcast.net 06.03.04, 22:26
      zamiejscowy, to moze bedzie za klikanascie lat w zielonce balwanie. W Gorzowie
      bedzie oddzial TVP a u was jakies ochlapy, jurek z kamerka i zdzichu z
      mikrofonem, buhahahahaha, frajerstwo!!!!
      • Gość: zielon Re: ośrodek zamiejscowy TVP w Gorzowie IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 06.03.04, 22:39
        dowcipnisie są fajni zawsze
      • Gość: Sriro Re: ośrodek zamiejscowy TVP w Gorzowie IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 10.03.04, 16:08
        Krótko.Spier...!
    • Gość: Stilon Re: ośrodek TVP w Gorzowie!!! :-) :-) :-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.04, 06:08
      Nie bójcie sie podatku od tramwajów Wam nie wprowadzimy, a TVP Gorzów nie
      będzie często publikować o Zielonej gdyż to ma być ciekawa telewizja , a nie
      program wiejski
      • Gość: qqryq Re: ośrodek TVP w Gorzowie!!! :-) :-) :-) IP: *.zgora.dialog.net.pl 11.03.04, 23:09
        Jeśli nie ma to być program wiejski, a programy o Zielonej Górze odpadają, to pozostaką nam tylko: Nowa Sol, Sulechów czy Świebodzin, bo gożuf wioską jest od wielu lat i nawet te dwa tramwaje wam nie pomogą.
    • Gość: Winogrady No to wyjeżdzam do miasta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.04, 05:56
      Zielonko !
      Wsi spokojna, wsi wesoła,
      Głoszę twoją chwałę,
      I do miasta sobie jadę,
      Mieszkać w nim na stałe.
      (do Gorzowa)
      • Gość: lekarz Re: No to wyjeżdzam do miasta IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 09.03.04, 08:30
        a z wiagrą próbowałeś?
        • Gość: Winogrady Re: wiagra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.04, 14:47
          Nie korzystam z przepisów lekarzy. Są niedoczytani i nie na bieżąco w swoim
          zawodzie.Nie będe więc ryzykował w tak delikatnej matarii jak potencja.
          • Gość: Alan Re: wiagra IP: *.gorzow.mm.pl 12.03.04, 00:51
            Co za kretyn napisał że w Gorzowie ma być ośrodek zamiejscowy TVP?
            Może trzeba temu literatowi napisać dużymi literami że to jest REGIONALNY
            OŚRODEK TVP w Gorzowie? Zamiejscowe będzie /chyba/ studio w Zielonej Górze.
            A na senat nie licz.To nie głosowanie w Paradyżu.
            • Gość: Winogrady Re: Alan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.04, 06:10
              Z całym szacunkiem. Nie liczę na senat tylko na to, że jak wszystko w Gorzowie
              to TVP również tu splajtuje. Przy czym Wasze ZCHNowskie, UWolskie i AWSowskie
              kacyki Marcinkiewicz , Flugel, Jurek , Wierchowicz i ich rodziny posilą się na
              tych społecznych pieniądzach.
              • Gość: sagan Re: Alan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.04, 07:53
                nie wymiękaj, trza twardym być; Falubazy patrzą
                • Gość: Bartoo Re: Alan IP: *.gorzow.mm.pl 13.03.04, 10:32
                  A co to jest to "wszystko" co w Gorzowie zbankrutowało??? Oświeć mnie proszę.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka