esteban79 05.03.04, 15:52 Ciekawi mnie co Wy na to, że siedziba lubuskiej TVP został Gorzów. I to zdecydowaną większością głosów w sejmie.pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zielon Re: ośrodek zamiejscowy TVP w Gorzowie IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 05.03.04, 15:54 nic, nie wszystko należy się Zielonej ! oby program był dobry, mi to powiewa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zielonka Re: ośrodek zamiejscowy TVP w Gorzowie IP: *.zgora.dialog.net.pl 05.03.04, 21:29 maja byc dwa studia, jak dotąd, wiec chyba wszystko ok Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: *** Re: ośrodek zamiejscowy TVP w Gorzowie IP: *.gorzow.mm.pl 05.03.04, 21:57 no brawo są jeszcze normalni ludzie w Zielonce. Gratuluję Mam nadzieję że nie są to głosy pojedyńcze. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: ośrodek zamiejscowy TVP w Gorzowie IP: *.zgora.dialog.net.pl 05.03.04, 22:08 Skoro i w Zielonej Górze będzie redakcja to w czym problem?, że w Gorzowie będzie księgowa? Obyśmy mieli co oglądać... dopiro będziemy mieli na świeczniku lubuskich polityków;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jurek Re: ośrodek zamiejscowy TVP w Gorzowie IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.03.04, 21:46 no wlasnie, co ta telewizja pokazuje? tylko polityka bachalskiego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gorzow Re: ośrodek zamiejscowy TVP w Gorzowie IP: *.client.comcast.net 06.03.04, 22:26 zamiejscowy, to moze bedzie za klikanascie lat w zielonce balwanie. W Gorzowie bedzie oddzial TVP a u was jakies ochlapy, jurek z kamerka i zdzichu z mikrofonem, buhahahahaha, frajerstwo!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zielon Re: ośrodek zamiejscowy TVP w Gorzowie IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 06.03.04, 22:39 dowcipnisie są fajni zawsze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sriro Re: ośrodek zamiejscowy TVP w Gorzowie IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 10.03.04, 16:08 Krótko.Spier...! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stilon Re: ośrodek TVP w Gorzowie!!! :-) :-) :-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.04, 06:08 Nie bójcie sie podatku od tramwajów Wam nie wprowadzimy, a TVP Gorzów nie będzie często publikować o Zielonej gdyż to ma być ciekawa telewizja , a nie program wiejski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qqryq Re: ośrodek TVP w Gorzowie!!! :-) :-) :-) IP: *.zgora.dialog.net.pl 11.03.04, 23:09 Jeśli nie ma to być program wiejski, a programy o Zielonej Górze odpadają, to pozostaką nam tylko: Nowa Sol, Sulechów czy Świebodzin, bo gożuf wioską jest od wielu lat i nawet te dwa tramwaje wam nie pomogą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Winogrady No to wyjeżdzam do miasta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.04, 05:56 Zielonko ! Wsi spokojna, wsi wesoła, Głoszę twoją chwałę, I do miasta sobie jadę, Mieszkać w nim na stałe. (do Gorzowa) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lekarz Re: No to wyjeżdzam do miasta IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 09.03.04, 08:30 a z wiagrą próbowałeś? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Winogrady Re: wiagra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.04, 14:47 Nie korzystam z przepisów lekarzy. Są niedoczytani i nie na bieżąco w swoim zawodzie.Nie będe więc ryzykował w tak delikatnej matarii jak potencja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alan Re: wiagra IP: *.gorzow.mm.pl 12.03.04, 00:51 Co za kretyn napisał że w Gorzowie ma być ośrodek zamiejscowy TVP? Może trzeba temu literatowi napisać dużymi literami że to jest REGIONALNY OŚRODEK TVP w Gorzowie? Zamiejscowe będzie /chyba/ studio w Zielonej Górze. A na senat nie licz.To nie głosowanie w Paradyżu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Winogrady Re: Alan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.04, 06:10 Z całym szacunkiem. Nie liczę na senat tylko na to, że jak wszystko w Gorzowie to TVP również tu splajtuje. Przy czym Wasze ZCHNowskie, UWolskie i AWSowskie kacyki Marcinkiewicz , Flugel, Jurek , Wierchowicz i ich rodziny posilą się na tych społecznych pieniądzach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sagan Re: Alan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.04, 07:53 nie wymiękaj, trza twardym być; Falubazy patrzą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bartoo Re: Alan IP: *.gorzow.mm.pl 13.03.04, 10:32 A co to jest to "wszystko" co w Gorzowie zbankrutowało??? Oświeć mnie proszę. Odpowiedz Link Zgłoś