Dodaj do ulubionych

Wakacje z gitarą

09.05.13, 02:30
Zapraszam na warsztaty w lipcu oraz w sierpniu 2013. Terminy spotkań oraz ich forma do uzgodnienia. szczegóły juz niebawem na www.kamerton.funmedia.pl
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka