Gość: Pawel IP: *.citicorp.com 21.08.01, 16:38 Czy mógłby ktoś przesłać mi program Winobrania 2001. Mam kłopoty z jego znalezieniem adres e-mail: uthar@wp.pl Z góry dziękuję Paweł Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rafi Re: Winobranie 2001 IP: *.sieradz.sdi.tpnet.pl 26.08.01, 12:21 a wogole w jakich dniach bedzie w tym roku ? Odpowiedz Link Zgłoś
arwena Re: Winobranie 2001 26.08.01, 13:18 08-16 wrzesnia wszelkie info pod adresem: http://www.centrumbiznesu.pl/html/winobranie/ niestety, nie ma tam (chyba?) kompletnego spisu imprez wszelakich w jednym miejscu zapisanego pozdrawiam a Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rafi Re: Winobranie 2001 IP: *.sieradz.sdi.tpnet.pl 26.08.01, 15:34 dzieki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tom Re: Winobranie 2001 IP: 10.1.121.* 28.08.01, 19:12 Na co warto pójść? Ja chyba wybiorę się na Golców Odpowiedz Link Zgłoś
arwena Re: Winobranie 2001 28.08.01, 22:26 ja bede szerokim lukiem jarmark omijac... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tom Re: Winobranie 2001 IP: 10.1.121.* 29.08.01, 11:38 arwena napisał(a): > ja bede szerokim lukiem jarmark omijac... A ja uwielbiam jarmark. Te klimaty, ten rasowy nasz folklor. To lubię. Zawsze mnie to bawiło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vaterlan Re: Winobranie 2001 IP: *.kvz.tudelft.nl 29.08.01, 11:42 Kurcze, juz od 3 lat Winobrania nie widzialem. Czy co sie przez ten czas zmienia? Mam na mysli podpitych gowniarzy (i nie tylko ich). Odpowiedz Link Zgłoś
arwena Re: Winobranie 2001 04.09.01, 18:36 wiecej gowniarzy wieksze tlumy wiecej decybeli wyzsze ceny wszystko rosnie:)))) a Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: legnica Re: Winobranie 2001 IP: *.legnica.sdi.tpnet.pl 04.09.01, 18:46 WINO CZY PIWO? OTO JEST PYTANIE. Co się pija na winobraniu wino czy piwo? Jeśli wino to jakie krajowe czy importowane ?:) Jeśli piwo to dlaczego winobranie? O wódce i wynalazkach się nie wypowiadam . Odpowiedz Link Zgłoś
arwena Re: Winobranie 2001 04.09.01, 19:03 wino krajowe - widze tu sprzecznosc (poza nielicznymi wyjatkami, nieobecnymi zapewne na winobraniu) - wino oznacza napoj z winogron dla mnie, nie z owocow winobranie - to brzmi dumnie i tyle mysle ze raczej piwo z powodow roznych przewazy (tanie relatywnie i bardzo dobre) pozdr a Odpowiedz Link Zgłoś
yoric Re: Winobranie 2001 10.09.01, 20:54 Witaj, Arweno! Tak, ten jorik, co prosił o nry akademików to TEN jorik. Widzę, że zdominowałaś forum a i fan-klubik masz tu niezły :). Do rzeczy. Dzięki za nry, niestety - tanio przenocować to tu będzie cud. A i połączenia PKP z cywilizowanym światem macie nie najlepsze. Ale ale. Na winobraniu byłem z 6 lat temu i wspominam tak świetnie, że uparłem się, że trzeba to powtórzyć. Pozdraviam. Odpowiedz Link Zgłoś
arwena Re: Winobranie 2001 10.09.01, 21:04 no to super jorik:) btw - uwazasz ze powinnam ograniczyc wypowiedzi? hmm nieglupie to chyba - przemysle tak czy siak - milej zabawy przy winku pozdr a;))))))))0 Odpowiedz Link Zgłoś
arwena Re: Winobranie 2001 04.09.01, 18:30 wlasnie...taki nasz folklor mnostwo halasu pijanych ludzi i ceny zwalajace z nog czemu to sluzy?? jestem w stanie zrozumiec ze kasie ale zabawie??? pozdr a Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s Re: Winobranie 2001 IP: *.zgora.dialog.net.pl 07.09.01, 15:41 Pojawił się szczególowy program Winobrania na stronie Centrum Biznesu. Odpowiedz Link Zgłoś