Dodaj do ulubionych

Winobranie 2001

IP: *.citicorp.com 21.08.01, 16:38
Czy mógłby ktoś przesłać mi program Winobrania 2001. Mam kłopoty z jego
znalezieniem
adres e-mail: uthar@wp.pl
Z góry dziękuję
Paweł
Obserwuj wątek
    • Gość: rafi Re: Winobranie 2001 IP: *.sieradz.sdi.tpnet.pl 26.08.01, 12:21
      a wogole w jakich dniach bedzie w tym roku ?
      • arwena Re: Winobranie 2001 26.08.01, 13:18
        08-16 wrzesnia

        wszelkie info pod adresem:
        http://www.centrumbiznesu.pl/html/winobranie/

        niestety, nie ma tam (chyba?) kompletnego spisu imprez wszelakich w jednym
        miejscu zapisanego
        pozdrawiam
        a
        • Gość: rafi Re: Winobranie 2001 IP: *.sieradz.sdi.tpnet.pl 26.08.01, 15:34
          dzieki
    • Gość: Tom Re: Winobranie 2001 IP: 10.1.121.* 28.08.01, 19:12
      Na co warto pójść? Ja chyba wybiorę się na Golców
      • arwena Re: Winobranie 2001 28.08.01, 22:26
        ja bede szerokim lukiem jarmark omijac...
        • Gość: Tom Re: Winobranie 2001 IP: 10.1.121.* 29.08.01, 11:38
          arwena napisał(a):

          > ja bede szerokim lukiem jarmark omijac...

          A ja uwielbiam jarmark. Te klimaty, ten rasowy nasz folklor. To lubię. Zawsze mnie to bawiło.
          • Gość: Vaterlan Re: Winobranie 2001 IP: *.kvz.tudelft.nl 29.08.01, 11:42
            Kurcze, juz od 3 lat Winobrania nie widzialem. Czy co sie przez ten czas
            zmienia? Mam na mysli podpitych gowniarzy (i nie tylko ich).
            • arwena Re: Winobranie 2001 04.09.01, 18:36
              wiecej gowniarzy
              wieksze tlumy
              wiecej decybeli
              wyzsze ceny
              wszystko rosnie:))))
              a
              • Gość: legnica Re: Winobranie 2001 IP: *.legnica.sdi.tpnet.pl 04.09.01, 18:46
                WINO CZY PIWO? OTO JEST PYTANIE.




                Co się pija na winobraniu wino czy piwo?
                Jeśli wino to jakie krajowe czy importowane ?:)
                Jeśli piwo to dlaczego winobranie?
                O wódce i wynalazkach się nie wypowiadam .
                • arwena Re: Winobranie 2001 04.09.01, 19:03
                  wino krajowe - widze tu sprzecznosc (poza nielicznymi wyjatkami, nieobecnymi
                  zapewne na winobraniu) - wino oznacza napoj z winogron dla mnie, nie z owocow

                  winobranie - to brzmi dumnie i tyle
                  mysle ze raczej piwo z powodow roznych przewazy (tanie relatywnie i bardzo
                  dobre)

                  pozdr
                  a
                  • yoric Re: Winobranie 2001 10.09.01, 20:54
                    Witaj, Arweno!

                    Tak, ten jorik, co prosił o nry akademików to TEN jorik. Widzę, że
                    zdominowałaś forum a i fan-klubik masz tu niezły :). Do rzeczy. Dzięki za nry,
                    niestety - tanio przenocować to tu będzie cud. A i połączenia PKP z
                    cywilizowanym światem macie nie najlepsze. Ale ale. Na winobraniu byłem z 6 lat
                    temu i wspominam tak świetnie, że uparłem się, że trzeba to powtórzyć.
                    Pozdraviam.
                    • arwena Re: Winobranie 2001 10.09.01, 21:04
                      no to super jorik:)

                      btw - uwazasz ze powinnam ograniczyc wypowiedzi? hmm nieglupie to chyba -
                      przemysle
                      tak czy siak - milej zabawy przy winku
                      pozdr
                      a;))))))))0
          • arwena Re: Winobranie 2001 04.09.01, 18:30
            wlasnie...taki nasz folklor
            mnostwo halasu pijanych ludzi i ceny zwalajace z nog
            czemu to sluzy?? jestem w stanie zrozumiec ze kasie
            ale zabawie???

            pozdr
            a
    • Gość: s Re: Winobranie 2001 IP: *.zgora.dialog.net.pl 07.09.01, 15:41
      Pojawił się szczególowy program Winobrania na stronie Centrum Biznesu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka