Gość: Olek IP: *.zielman.pl 17.09.04, 20:05 Gryko! Mam propozycje nie do odrzucenia.Zostań w tym lesie.Najlepiej z kolegami. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: IIIks Re: Polityka poszła w las IP: *.zielman.pl 17.09.04, 20:13 Niezłe jaja.Ten nieudacznik pewnie był na szkoleniu u Domaszewicza.Ciekawe gdzie mieszka Gryko,bo Domaszewicz na Jędrzychowie, przy cmentarzy,od którego odgrodził sie za miejskie pieniądze słynnym murem.Proste pytanie.Co było na terenach pod zabudowę na Jędzrzychowie wcześniej?Pola albo lasy.No ale wtedy młody Gryko nie myslał jeszcze o politycznej karierze.Swoja drogą gościu ma niezłe przerosty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IIIks Re: Polityka poszła w las IP: *.zielman.pl 17.09.04, 20:51 A!Zapomniałem.Panie Gryko szanowny!Kolejne pytanie.Gdzie Pan byłeś z ekipą gdy Listowski kazał wyciąć kawał lasu pod zasraną Agarenę.A Pan Panie Kapustin? Gdzieś Pan był? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IIIks Re: Polityka poszła w las IP: *.zielman.pl 17.09.04, 21:03 Sorki Gryko za te raty,ale tera to już last pytanie.Jak tam idzie zbieranie podpisów pod wnioskiem o wycofanie religii ze szkół? Dużo nazbierałeś:-)Dwa?Ty i Kapustin,czy może reszta ekipy,czyli trzy:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gajowy Re: Zajęcia lekcyjne pt zbierać śmieci po brudasac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.04, 21:21 czy dzieci zbierały brudy po niechlujach organizujących tę akcję? kto zapłacił za tego typu lekcje? czy wiedzą o tego rodzaju zajęciach rodzice? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: naskret kundle IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 18.09.04, 10:59 IIIks nie ma co sie przejmowac kundlami. pelno takich na osiedlu sie kreci, szczekaja z daleka a w razie co podkulaja ogon i uciekaja na bezpieczna odleglosc i co robia?? znowu szczekaja. gryko tez (jesli sie nie myle) mieszka na jedrzychowie. wlasnie gryko - dlaczego nie protestowales jak listek wycial iles tam starych debow pod budowe aquaareny - i u ktorego w domu te deby zdobia podloge?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rodzic Re: dzieci sprzątają sldowskie śmieci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.04, 11:40 Dlaczego marnowane są lekcje na te sldowskie śmieci? Jakim prawem te sldowskie badziewia każą bez rękawiczek zbierać czyjeś odchody dzieciom? Jaki nadzór pedagogiczny nad tą szkołą sprawuje niejaka wicekurator L.gryko? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Satyr Re: Polityka poszła w las IP: 195.117.82.* 18.09.04, 11:56 Szanowni Państwo ! Zgadzam sie z waszymi wypowiedziami na temat pana Gryko, Domaszewicza i metod jakimi chcą zaistnieć w świadomości wyborców, bo w to że obchodzi ich las, nie wierzymy ani my, ani oni sami. Macie racje krytykując ich postępowanie ale w tym wszystkim gubimy sens sporu: czy na Ochli powinien powstać Konstancin Bis? Moja odpowiedz jest prosta jak cep: oczywiście nie! :-) To poroniony pomysł pana Lewickiego, który zamiast zająć się rozwojem miasta i przyciągnieciem do niego inwestorów (takie są jego obowiązki jako wice prezydenta), kombinuje gdzie zbudować kolejną wille. Szkoda tylko że dobrą incjatywe jaką jest sprzeciw wobec tego szkodnictwa usiłują zawłaszczyć panowie którzy w głębi duszy żałują, że sami nie wpadli na ten pomysł wcześniej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rodzic Re: dzieci sprzątają sldowskie śmieci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.04, 18:42 podpisano: Domaszewicz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Satyr Re: dzieci sprzątają sldowskie śmieci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.04, 19:37 No cóż, drogi rodzicu ! Proszę o czytanie ze zrozumieniem, nie podoba mi się to co robi p. Gryko ani to że p. Domaszewicz usiłuje na słusznej sprawie zbić kapitał polityczny, co nie zmienia faktu że staram się zachować choć trochę obiektywizmu. Nie podoba mi się pomysł pt. Konstancin - Bis, i z tego co pamiętam z tego forum nie jestem sam, ale niestety działnia polityków, którzy wobec bankructwa swoich partii usiłują przepoczwarzyć się w działaczy społecznych powodują że tacy jak ja i myślę tacy jak Ty niechcą się angażować nawet w słusznych sprawach. To przykre że w sytuacjach gdy władza ewidentnie działa na szkodę lokalnej społeczności, nie potrafimy sie sami zorganizować a robią to za nas politykierzy rodzajy Domaszewicza czy Gryko. :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Werner Re: Polityka poszła w las IP: *.zgora.dialog.net.pl 19.09.04, 00:02 Najpierw trzeba wybudować drogę wyprowadzającą ruch samochodowy z ulic Jaskółczej i Botanicznej. Dopiero potem można budować w tamtym rejonie osiedla. Jeśli ktoś nie rozumie, o czym mowa, niech postoi przy Jaskółczej w ciągu dnia i się upaja smrodem, hałasem i drganiami wywoływanymi przez przejeżdżające samochody. Wszelką rozbudowę rejonu Jędrzychowa i Ochli można kontynuować po zbudowaniu dróg wyprowadzających w tamtym kierunku ruch z ulic Wyszyńskiego i Zachodniej. Wówczas Jaskółcza i Botaniczna zostaną odciążone. Niedowiarkom proponuję nie tylko spacer wzdłuż Jaskółczej i Botanicznej, ale i przejażdżkę samochodem. Przekonają się wówczas, jak zniszczone są te ulicy. Same się zniszczyły. Dokonały tego samochody w ciągu ostatnich kilku lat. Władze miasta udają, że problem budowy nowych ulic ich nie dotyczy. Tymczasem miasto się dusi w ciasnym gorsecie ulic sprzed 100 lat, kiedy i samochodów prawie nie było i mieszkańców było chyba 4 razy mniej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kali Re: Polityka poszła w las IP: *.gala.net.pl 19.09.04, 10:15 Widze ze nasza proezydentka stosuje podrasowane metody listka i jego brygady. Tu chodzi nie o osiedle nie o drogę z Osadniczej tylko o kilkadziesiąt hektarów lasów w zielonej o wartości kilkunastu mln złotych. A to gadanie ze cos ma tam pozniej powstać jakies osiedle jakas droga, to już wszyscy znamy. Listek tez pokazywał koncepcje centrum plazy poparcie spoleczne bylo wszyscy chcieli i co z tego wyszło? Jarzomb wybudowal kilka bloków i przytulił "troche" kasy. Tylko ze teraz proezydentka ma na oku duzo lepszy interes, bo na drewnie jest niezla forsa, szczegolnie w czasach gdy tartaki stoją a caly drzewiarki biznes na czele ze steinpolem ogranicza produkcje z powodu braku surowca. Tak wiec zielonogórzanie spodziewajmy się ostrej wycinki drzew w miescie, czytaj inwestycji na terenach zalesionych pod przyszłe niezbędne budowy, które nigdy nie ruszą a na ktorych przytula forse kolesie Slawo, i to taką forse o której liść z jarzembowskim nigdy nie marzył. Młodzi współczuję wam bo narażacie się w sytuacji w której chodzi o potężny szmal, ale trzymam za was kciuki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: akyczumcz Re: Polityka poszła w las IP: *.zgora.dialog.net.pl 19.09.04, 14:29 czytam i oczom nie wierzę hmmmmmmm ... i wymyśliłem! Mam plan dla Lewickiego i Prezydent Wszystkich Zielonogórzan! to jest tak: zwołujemy konferencje prasową, która ogłosi, że budowa czegoklowiek będzie wiązała sie z wycinką. Przedstawiamy ile miasto na tym zarobi (oczywiscie zaniżamy zyski, bo nie jestesmy idiotami). Potem mówimy, że za zarobione w ten sposób pieniądze nasadzimy żywopłotów i winogron po mieście. Jak trzeba będzie to pomalujemy UM na zielono! I żółto! tak na zółto też! Będzie trendy i cool. A na środku UM taka symboliczna opaska z lakierowanej skóry! No ale dalej - po tym zorganizowana przez nas organizacja ekologiczna mówi - TAAAK! przyklaskuje nam i daje opracowanie dla Rady Miejskiej i Prezydent Wszystkich Zielonogórzan, gdzie jest napisane ile to jest lasów w lubuskiem i subregionie zielonogórskim, a w gminie ZG to wogóle i że tyle jest nam niepotrzeba. Pojawią się Bory Tucholskie i Łagów, Świdnica, a nawet Puszcza Kampinoska! Wszystko by dowieść racjonalnosci i opłacalności tego kroku. Wtóruje temu Społeczna Rada do spraw Odlesienia Zielonoej Góry (powołana wcześniej z działaczy RRM i AK). Z ambon księża przekonują że trzeba, że mus. Niedowiarków i sceptyków przekonuje się, że pieniądze pójdą też na dozywianie dzieci do szkół i na zakup podręczników (jak część kasy trzeba bedzie tak nawet odpalić to da sięCaritasowi i bepe będzie szczęśliwy i KK coś zarobi). Ale dalej - zwiazani z AK i KSM uczeni wszzechnicy zielonogórskiej w specjalnym raporcie mówią, że wycinka ta to nie tyle interes ile potrzeba! Mus - bez tego ZG umrze, a Złoty potok wyschnie (nawiasem - widział ktos z was złoty potok? - wydaje mi się, że to jest bujda na resorach). Dalej zamawiamy w Centrum Adama Smitha - za małe pieniądze i przyżeczenie przyszłej intrratnej współpracy - że wycinka i osadzenie się burżujów uratujke gospodarkę, powstaną nowe miejsca pracy, prezesi zamieszkaja w pięknej okolicy i będzie git, po prostu rozwój stuleca - 666% normy. Co wiecej - szef ZGKiM ogłosi, że do wycinki zatrudni dwadzieścia tysięcy bezrobotnych! Ba, sto tysięcy! Miasto będzie bez bezrobocia, a potrzeby rąk pracy większe niż w stolicy! Na to przedstawi się analize najnowszego nabytku kadrowego Zakładu pani Lewickiej, która powie, że jej mąż ma rację a ona pracuje tu bo lubi ... i tak dalej! ta ta Y.A. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MISIEK Re: Polityka poszła w las IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 19.09.04, 17:55 Czerwoni pomalujcie drzewa na czerwono i powieście się na nich jołopy-D Z I E C I D O P O L I T Y K I Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dE-reDs Re: Polityka poszła w las IP: *.zielman.pl 19.09.04, 21:18 Jeżeli ten gostek ma startować w jakichkolwiek wyborach ,to o dobry wynik prawicy jetem spokojny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zielony Re: Polityka poszła w las IP: *.wup.zgora.pl 20.09.04, 07:36 Las ma tylko jeden kolor Zielony i nie ważne kto go broni ważne żeby skutecznie. Powodzenia w walce o las bedzie wam potrzebne, bo Sławek jak się uprze to... Odpowiedz Link Zgłoś
roberto_r Re: Polityka poszła w las 20.09.04, 14:54 Sławek wszystko wytnie a potem jeszcze sprzeda i dobrze na tym zarobi! Odpowiedz Link Zgłoś
megi_k Re: Polityka poszła w las 20.09.04, 14:57 Uważam,że to dobra inicjatywa! Władze miasta polują teraz tylkona każdy kawałek ziemi, co by dobrze sprzedac, bo już nie mają z czego zysków czerpac a kasa pusta! A tu powoli koniec kadencji a wmieście niczego jak dotychczas nie zrobiono! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IIIks Re: Polityka poszła w las IP: *.zielman.pl 20.09.04, 16:52 Megi zdecyduj się.Jesteś megi czy roberto?:-)I nie mierz wszystkich miarką Listowskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m.B. Re: Polityka poszła w las IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.10.04, 14:07 Ten instytut to fundacja a nie instytut. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m.B. Re: Polityka poszła w las IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.10.04, 14:09 Ciekawe jak uzasadni on tę wycinke zrobią badania ze nie wpłynie na równowagę ekologiczna na tym terenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m.G. Re: Polityka poszła w las IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.10.04, 14:10 Tak to z nimi bywa i tak wytna a zdanie ludzie nie ma z tym nic wspólnego. Bedzie ekspertyza pseudoinstytutu i pseudonaukowców i las pojdzie pod siekierę. Pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś