Dodaj do ulubionych

Polityka poszła w las

IP: *.zielman.pl 17.09.04, 20:05
Gryko! Mam propozycje nie do odrzucenia.Zostań w tym lesie.Najlepiej z
kolegami.
Obserwuj wątek
    • Gość: IIIks Re: Polityka poszła w las IP: *.zielman.pl 17.09.04, 20:13
      Niezłe jaja.Ten nieudacznik pewnie był na szkoleniu u Domaszewicza.Ciekawe
      gdzie mieszka Gryko,bo Domaszewicz na Jędrzychowie, przy cmentarzy,od którego
      odgrodził sie za miejskie pieniądze słynnym murem.Proste pytanie.Co było na
      terenach pod zabudowę na Jędzrzychowie wcześniej?Pola albo lasy.No ale wtedy
      młody Gryko nie myslał jeszcze o politycznej karierze.Swoja drogą gościu ma
      niezłe przerosty.
    • Gość: IIIks Re: Polityka poszła w las IP: *.zielman.pl 17.09.04, 20:51
      A!Zapomniałem.Panie Gryko szanowny!Kolejne pytanie.Gdzie Pan byłeś z ekipą gdy
      Listowski kazał wyciąć kawał lasu pod zasraną Agarenę.A Pan Panie Kapustin?
      Gdzieś Pan był?
    • Gość: IIIks Re: Polityka poszła w las IP: *.zielman.pl 17.09.04, 21:03
      Sorki Gryko za te raty,ale tera to już last pytanie.Jak tam idzie zbieranie
      podpisów pod wnioskiem o wycofanie religii ze szkół? Dużo nazbierałeś:-)Dwa?Ty
      i Kapustin,czy może reszta ekipy,czyli trzy:)))
      • Gość: gajowy Re: Zajęcia lekcyjne pt zbierać śmieci po brudasac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.04, 21:21
        czy dzieci zbierały brudy po niechlujach organizujących tę akcję? kto zapłacił
        za tego typu lekcje? czy wiedzą o tego rodzaju zajęciach rodzice?
      • Gość: naskret kundle IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 18.09.04, 10:59
        IIIks nie ma co sie przejmowac kundlami.
        pelno takich na osiedlu sie kreci, szczekaja z daleka a w razie co podkulaja
        ogon i uciekaja na bezpieczna odleglosc i co robia?? znowu szczekaja.

        gryko tez (jesli sie nie myle) mieszka na jedrzychowie.

        wlasnie gryko - dlaczego nie protestowales jak listek wycial iles tam starych
        debow pod budowe aquaareny - i u ktorego w domu te deby zdobia podloge??
    • Gość: rodzic Re: dzieci sprzątają sldowskie śmieci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.04, 11:40
      Dlaczego marnowane są lekcje na te sldowskie śmieci? Jakim prawem te sldowskie
      badziewia każą bez rękawiczek zbierać czyjeś odchody dzieciom? Jaki nadzór
      pedagogiczny nad tą szkołą sprawuje niejaka wicekurator L.gryko?
    • Gość: Satyr Re: Polityka poszła w las IP: 195.117.82.* 18.09.04, 11:56
      Szanowni Państwo !
      Zgadzam sie z waszymi wypowiedziami na temat pana Gryko, Domaszewicza i metod
      jakimi chcą zaistnieć w świadomości wyborców, bo w to że obchodzi ich las, nie
      wierzymy ani my, ani oni sami.
      Macie racje krytykując ich postępowanie ale w tym wszystkim gubimy sens sporu:
      czy na Ochli powinien powstać Konstancin Bis?
      Moja odpowiedz jest prosta jak cep: oczywiście nie! :-)
      To poroniony pomysł pana Lewickiego, który zamiast zająć się rozwojem miasta i
      przyciągnieciem do niego inwestorów (takie są jego obowiązki jako wice
      prezydenta), kombinuje gdzie zbudować kolejną wille.
      Szkoda tylko że dobrą incjatywe jaką jest sprzeciw wobec tego szkodnictwa
      usiłują zawłaszczyć panowie którzy w głębi duszy żałują, że sami nie wpadli na
      ten pomysł wcześniej.
      • Gość: rodzic Re: dzieci sprzątają sldowskie śmieci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.04, 18:42
        podpisano: Domaszewicz
        • Gość: Satyr Re: dzieci sprzątają sldowskie śmieci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.04, 19:37
          No cóż, drogi rodzicu !
          Proszę o czytanie ze zrozumieniem, nie podoba mi się to co robi p. Gryko ani to
          że p. Domaszewicz usiłuje na słusznej sprawie zbić kapitał polityczny, co nie
          zmienia faktu że staram się zachować choć trochę obiektywizmu.
          Nie podoba mi się pomysł pt. Konstancin - Bis, i z tego co pamiętam z tego
          forum nie jestem sam, ale niestety działnia polityków, którzy wobec bankructwa
          swoich partii usiłują przepoczwarzyć się w działaczy społecznych powodują że
          tacy jak ja i myślę tacy jak Ty niechcą się angażować nawet w słusznych
          sprawach.
          To przykre że w sytuacjach gdy władza ewidentnie działa na szkodę lokalnej
          społeczności, nie potrafimy sie sami zorganizować a robią to za nas
          politykierzy rodzajy Domaszewicza czy Gryko. :-(
    • Gość: Werner Re: Polityka poszła w las IP: *.zgora.dialog.net.pl 19.09.04, 00:02
      Najpierw trzeba wybudować drogę wyprowadzającą
      ruch samochodowy z ulic Jaskółczej
      i Botanicznej. Dopiero potem można budować
      w tamtym rejonie osiedla. Jeśli ktoś nie rozumie,
      o czym mowa, niech postoi przy Jaskółczej w ciągu dnia
      i się upaja smrodem, hałasem i drganiami
      wywoływanymi przez przejeżdżające samochody.

      Wszelką rozbudowę rejonu Jędrzychowa i Ochli
      można kontynuować po zbudowaniu dróg wyprowadzających
      w tamtym kierunku ruch z ulic Wyszyńskiego i Zachodniej.
      Wówczas Jaskółcza i Botaniczna zostaną odciążone.
      Niedowiarkom proponuję nie tylko spacer wzdłuż
      Jaskółczej i Botanicznej, ale i przejażdżkę samochodem.
      Przekonają się wówczas, jak zniszczone są te ulicy.
      Same się zniszczyły. Dokonały tego samochody w ciągu
      ostatnich kilku lat.

      Władze miasta udają, że problem budowy nowych ulic
      ich nie dotyczy. Tymczasem miasto się dusi w ciasnym
      gorsecie ulic sprzed 100 lat, kiedy i samochodów prawie
      nie było i mieszkańców było chyba 4 razy mniej.
      • Gość: Kali Re: Polityka poszła w las IP: *.gala.net.pl 19.09.04, 10:15
        Widze ze nasza proezydentka stosuje podrasowane metody listka i jego brygady.
        Tu chodzi nie o osiedle nie o drogę z Osadniczej tylko o kilkadziesiąt hektarów
        lasów w zielonej o wartości kilkunastu mln złotych. A to gadanie ze cos ma tam
        pozniej powstać jakies osiedle jakas droga, to już wszyscy znamy. Listek tez
        pokazywał koncepcje centrum plazy poparcie spoleczne bylo wszyscy chcieli i co
        z tego wyszło? Jarzomb wybudowal kilka bloków i przytulił "troche" kasy. Tylko
        ze teraz proezydentka ma na oku duzo lepszy interes, bo na drewnie jest niezla
        forsa, szczegolnie w czasach gdy tartaki stoją a caly drzewiarki biznes na
        czele ze steinpolem ogranicza produkcje z powodu braku surowca. Tak wiec
        zielonogórzanie spodziewajmy się ostrej wycinki drzew w miescie, czytaj
        inwestycji na terenach zalesionych pod przyszłe niezbędne budowy, które nigdy
        nie ruszą a na ktorych przytula forse kolesie Slawo, i to taką forse o której
        liść z jarzembowskim nigdy nie marzył.

        Młodzi współczuję wam bo narażacie się w sytuacji w której chodzi o potężny
        szmal, ale trzymam za was kciuki.
        • Gość: akyczumcz Re: Polityka poszła w las IP: *.zgora.dialog.net.pl 19.09.04, 14:29
          czytam i oczom nie wierzę
          hmmmmmmm ...
          i wymyśliłem!
          Mam plan dla Lewickiego i Prezydent Wszystkich Zielonogórzan!

          to jest tak:
          zwołujemy konferencje prasową, która ogłosi, że budowa czegoklowiek będzie
          wiązała sie z wycinką. Przedstawiamy ile miasto na tym zarobi (oczywiscie
          zaniżamy zyski, bo nie jestesmy idiotami). Potem mówimy, że za zarobione w ten
          sposób pieniądze nasadzimy żywopłotów i winogron po mieście. Jak trzeba będzie
          to pomalujemy UM na zielono! I żółto! tak na zółto też! Będzie trendy i cool.
          A na środku UM taka symboliczna opaska z lakierowanej skóry!

          No ale dalej - po tym zorganizowana przez nas organizacja ekologiczna mówi -
          TAAAK! przyklaskuje nam i daje opracowanie dla Rady Miejskiej i Prezydent
          Wszystkich Zielonogórzan, gdzie jest napisane ile to jest lasów w lubuskiem i
          subregionie zielonogórskim, a w gminie ZG to wogóle i że tyle jest nam
          niepotrzeba. Pojawią się Bory Tucholskie i Łagów, Świdnica, a nawet Puszcza
          Kampinoska! Wszystko by dowieść racjonalnosci i opłacalności tego kroku.
          Wtóruje temu Społeczna Rada do spraw Odlesienia Zielonoej Góry (powołana
          wcześniej z działaczy RRM i AK). Z ambon księża przekonują że trzeba, że mus.
          Niedowiarków i sceptyków przekonuje się, że pieniądze pójdą też na dozywianie
          dzieci do szkół i na zakup podręczników (jak część kasy trzeba bedzie tak nawet
          odpalić to da sięCaritasowi i bepe będzie szczęśliwy i KK coś zarobi).
          Ale dalej - zwiazani z AK i KSM uczeni wszzechnicy zielonogórskiej w specjalnym
          raporcie mówią, że wycinka ta to nie tyle interes ile potrzeba! Mus - bez tego
          ZG umrze, a Złoty potok wyschnie (nawiasem - widział ktos z was złoty potok? -
          wydaje mi się, że to jest bujda na resorach).
          Dalej zamawiamy w Centrum Adama Smitha - za małe pieniądze i przyżeczenie
          przyszłej intrratnej współpracy - że wycinka i osadzenie się burżujów uratujke
          gospodarkę, powstaną nowe miejsca pracy, prezesi zamieszkaja w pięknej okolicy
          i będzie git, po prostu rozwój stuleca - 666% normy.
          Co wiecej - szef ZGKiM ogłosi, że do wycinki zatrudni dwadzieścia tysięcy
          bezrobotnych! Ba, sto tysięcy! Miasto będzie bez bezrobocia, a potrzeby rąk
          pracy większe niż w stolicy!
          Na to przedstawi się analize najnowszego nabytku kadrowego Zakładu pani
          Lewickiej, która powie, że jej mąż ma rację a ona pracuje tu bo lubi ... i tak
          dalej!

          ta ta
          Y.A.
    • Gość: MISIEK Re: Polityka poszła w las IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 19.09.04, 17:55
      Czerwoni pomalujcie drzewa na czerwono i powieście się na nich
      jołopy-D Z I E C I D O P O L I T Y K I
    • Gość: dE-reDs Re: Polityka poszła w las IP: *.zielman.pl 19.09.04, 21:18
      Jeżeli ten gostek ma startować w jakichkolwiek wyborach ,to o dobry wynik
      prawicy jetem spokojny.
      • Gość: Zielony Re: Polityka poszła w las IP: *.wup.zgora.pl 20.09.04, 07:36
        Las ma tylko jeden kolor Zielony i nie ważne kto go broni ważne żeby skutecznie.

        Powodzenia w walce o las bedzie wam potrzebne, bo Sławek jak się uprze to...
        • roberto_r Re: Polityka poszła w las 20.09.04, 14:54
          Sławek wszystko wytnie a potem jeszcze sprzeda i dobrze na tym zarobi!
          • megi_k Re: Polityka poszła w las 20.09.04, 14:57
            Uważam,że to dobra inicjatywa! Władze miasta polują teraz tylkona każdy kawałek
            ziemi, co by dobrze sprzedac, bo już nie mają z czego zysków czerpac a kasa
            pusta! A tu powoli koniec kadencji a wmieście niczego jak dotychczas nie
            zrobiono!
            • Gość: IIIks Re: Polityka poszła w las IP: *.zielman.pl 20.09.04, 16:52
              Megi zdecyduj się.Jesteś megi czy roberto?:-)I nie mierz wszystkich miarką
              Listowskiego.
    • Gość: m.B. Re: Polityka poszła w las IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.10.04, 14:07
      Ten instytut to fundacja a nie instytut.
      • Gość: m.B. Re: Polityka poszła w las IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.10.04, 14:09
        Ciekawe jak uzasadni on tę wycinke zrobią badania ze nie wpłynie na równowagę
        ekologiczna na tym terenie.
      • Gość: m.G. Re: Polityka poszła w las IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.10.04, 14:10
        Tak to z nimi bywa i tak wytna a zdanie ludzie nie ma z tym nic wspólnego.
        Bedzie ekspertyza pseudoinstytutu i pseudonaukowców i las pojdzie pod siekierę.
        Pozdrowienia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka