wiwa1
06.09.05, 19:32
A jednak sprawiedliwość zwyciężyła.Gratuluję Panu Sędziemu. Nie wierzyłam,ze
kiedyś to się u nas w Zielonej Górze stanie.Że ci co stawiają się ponad
prawem zostaną potraktowani zgodnie z prawem, tak jak każdy inny obywatel
tego kraju. Jeszcze raz gratuluję Panie Sędzio. Tak trzymać!