Dodaj do ulubionych

Eksmisja SLD

06.09.05, 19:32
A jednak sprawiedliwość zwyciężyła.Gratuluję Panu Sędziemu. Nie wierzyłam,ze
kiedyś to się u nas w Zielonej Górze stanie.Że ci co stawiają się ponad
prawem zostaną potraktowani zgodnie z prawem, tak jak każdy inny obywatel
tego kraju. Jeszcze raz gratuluję Panie Sędzio. Tak trzymać!
Obserwuj wątek
    • piaskoon Sprawiedliwy wyrok. 06.09.05, 19:37
      Skoro sąd tak zadecydował, widać, że działania prezydent Ronowicz zmierzające
      do postawienia SLD przed sądem były słuszne. Precz z łamaniem prawa! Brawo!
      • Gość: gość Re: Sprawiedliwy wyrok. IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.09.05, 19:46
        Myślę że to dobry początek oczyszczania miasta, czego na ostatnie sesji rządała
        Jadwiga B. mówiąc że miasto jest brudne.Potwierdzam!!1 Jest brudne z powodu
        zasiedzenia w liczbie 13 w Radzie Miasta śmierdzących k......Mam tylko nadzieję
        że to dobry początek.Siedziba ZSMP to kolejny budynek który powinni odzyskać
        mieszkańcy za długi tej czerwonej organizacji wobec Urzędu Pracy.Mam
        jednocześnie pytanie. Gdzie podziały się pieniądze pobierane na prowadzenie biur
        przez SLD parlamentarzystów, skoro partia za darmo wynajmowała im pomieszczenia
        na biura?Może redaktor Łukasiewicz lub Kołodziejczyk zajmą się tym faktem!!!
    • glowny Re: Eksmisja SLD 06.09.05, 19:40
      Gratuluję Pani Prezydent zwycięstwa nad tanimi cwaniakami z SLD. Jest tylko
      jeden problem. Co dalej? Co z sypiącymi się kamienicami na deptaku (i nie
      tylko)? Było, nie było kamienica SLD korzystnie się wyróżniała.
    • Gość: włodek Re: Eksmisja SLD IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.09.05, 19:57
      Pan Sędzia Popadiuk to ktoś w tym naszym mieście wyjątkowy. Dobrze, że jest. Brawo.
    • Gość: RUSZAC DUPSKA CZ Re: Eksmisja SLD IP: *.gala.net.pl 06.09.05, 20:00
      na nareszcie !!!! bochenski,brachmanski,listowski,danielak ,pantak i inni do
      roboty do tych marketow co zrobiliscie za 500 zl na kase i pampersy zobaczycie
      jak sie zyje w polsce

      pakowac graty swiete krowy ruszone brawo pani ronowicz !!!
    • Gość: BRAWO RONOWICZ Re: Eksmisja SLD IP: *.gala.net.pl 06.09.05, 20:03
      BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: IIIks Re: Eksmisja SLD IP: *.ztpnet.pl 06.09.05, 20:13
      Woźniak sekretarzem Rady Wojewódzkiej SLD? Czyli co? WYJEB... Fokszana?!I co
      teraz podnóżek Brachańskiego pocznie? Może zostanie gońcem w Gazecie Lubuskiej
      po powrocie Brachmańskiego doRedakcji:)))
    • Gość: ilet Re: Eksmisja SLD IP: *.echostar.pl 06.09.05, 20:32
      Woźniak? To ten, co namieszał w Żarach z oświadczeniami? Rządził jako
      wiceburmistrz i prowadził prywatną firmę? Szkoła Cimoszenki?
      • Gość: The Toad Re: Eksmisja SLD IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.09.05, 21:47
        Gość portalu: ilet napisał(a):

        > Woźniak? To ten, co namieszał w Żarach z oświadczeniami? Rządził jako
        > wiceburmistrz i prowadził prywatną firmę? Szkoła Cimoszenki?

        Bingo, to właśnie ten wiceburmistrz, co firmę przez dwa lata likwidował, bo ciągle błedne wnioski składał.
    • Gość: kjiu Sapa i Brachmański IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.09.05, 21:20
      Co łączy tych dwóch Panów.Ciepło , ciepło !!!Podobno pomimo przynalezności do
      dwóch różnych partii bardzo ze sobą "współpracowali"
      • Gość: ken Re: Sapa i Brachmański IP: *.ztpnet.pl 06.09.05, 22:02
        sapa współpracował z brachmańskim??? coś ci się kiju w głowie pojebał.
    • tezgucio Re: Eksmisja SLD 06.09.05, 22:16
      W końcu miasto wygrało jakiś proces. Magia renomowanej poznańskiej kancelarii
      prawnej czy rozsądek sędziego?
    • Gość: naskret Re: Eksmisja SLD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.05, 07:38
      pragne zwrocic uwage na takie numery:

      - Za 450 m kw. płacił miastu zaledwie 1,2 tys. zł miesięcznie.
      - Henryk Ostrowski potwierdzali, że za dzierżawę lokali na biura płacili w
      mieście nawet 10-krotnie wyższe stawki
      - Nie rozumiem, trzy czwarte wszystkich posłów ma swoje biura w siedzibach
      partii - i panie wozniak nie placa nic za wynajem??


      1200 pln za 450 m2 w centrum miasta.

      hahaha i jeszcze listek mowil ze sad uczelnia nie byly chetne na ta kamienice w
      centrum miasta to z braku laku wynajeli SLD.

      nareszcie sprawiedliwosci troszeczke - uffff
    • Gość: MAXX Re: Eksmisja SLD IP: *.zgora.dialog.net.pl 07.09.05, 07:58
      Wreszcie ZIELONA Góra przestaje powoli być CZERWONĄ Górą....
      • Gość: MAXX Re: Eksmisja SLD IP: *.zgora.dialog.net.pl 07.09.05, 08:00
        Oby tylko nie zaczela sie stawac CZARNĄ Górą.......
        • Gość: dE-reDs Re: Eksmisja SLD IP: *.ztpnet.pl 07.09.05, 17:41
          Nie czerwona Zielona Góra nie oznacza,że zaraz musi być czarna.
          • Gość: piter Re: Eksmisja SLD IP: *.zgora.dialog.net.pl 07.09.05, 18:18
            Wow! I kto to mówi?! Przecież to m.in. Ty każdego kto ośmielił sie skrytykować
            czarnych nazywałeś momentalnie czerwonym.
      • Gość: maksiu zdaje sie że trza LSDecjanom pęczakówki szykować IP: *.zgora.dialog.net.pl 07.09.05, 08:51
        zamiast kuroniówek, bo te to dla ludzi pracy ;-)

        niiic sie nie martwcie... za 4 lata będzie kolejna szansa dostać się do koryta...
        Nooo chyba, że Pis i PO ustalą, że z prawomocnym wyrokiem nie da rady...

        nooo to wtedy za 8 czy 12 ;-)
    • oczapowski Re: Eksmisja SLD 07.09.05, 15:45
      No to poszly psy won z budynku...A pozniej z miasta!!!Ha, ha, ha!!!I ten palant
      brachmanski, myslacy inaczej wydymany minister....
    • Gość: jaś Re: Eksmisja SLD IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 07.09.05, 17:26
      a co z apelacją ? to już pewne ? bo jeśli tak , to może wystąpić o jakieś
      poniesione straty ?
    • Gość: tq Re: Eksmisja SLD IP: *.zgora.dialog.net.pl 07.09.05, 17:48
      i bardzo dobrze!
      nareszcie cos sie u nas dzieje z złodziejami! teraz ktos powinen zabrac sie za
      egzekucje pieniedzy od SLD
    • Gość: Uradowany Re: Eksmisja SLD IP: *.ztpnet.pl 07.09.05, 18:14
      Chyba się spiję dzisiaj z radości. Gratuluję konsekwencji Pani Prezydent.
    • Gość: gan Re: Eksmisja SLD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 13:47
      sprawa wg mnie byla od poczatku oczywista, sld zlamal prawo podnajmujac lokale poslom za symboliczne stawki i tyle, czekam na uprawomocnienie sie wyroku
      • Gość: niezależny KONIEC RZĄDÓW sld w SĄDACH ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.05, 14:45
        Nareszcie jakiś niezależny sędzia nie będący w sitwie zielonogórskiej podjął
        uczciwą decyzję i nie uległ papudze SLD-owskiej PAŃTAKOWI który jeszcze trzęsie
        wystraszonymi sędziami zielonogórskimi. Myślę , że czasy rządów przydupasów SLD
        w naszych sądach niedługo się zakończą i pajace nie będą dalej rządzić sędziami?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka