dj_dlugi 01.11.05, 17:49 lsawicki.250free.com/index.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dj_dlugi Re: Jesień ;) 01.11.05, 20:50 sloggi a ty co u nas robisz? bo znam Cie z "trochę" innego forum ;) Odpowiedz Link Zgłoś
cancro Re: Jesień ;) 02.11.05, 18:15 Długi! To twoje fotki? jeśli tak to marnujesz czas. Takie zdjęcia można zrobic wszędzie. Rusz się i zrób jakieś image w mieście, albo lepiej zapodaj jakiś ciekawy temat, bo ja juz ledwo daję radę... Odpowiedz Link Zgłoś
dj_dlugi Re: Jesień ;) 02.11.05, 18:19 dobra to testoa strona :) jak tylko mnie na chwile z pracy wypuszczą to zrobie coś "innego"... Odpowiedz Link Zgłoś
croolick Moj jesienno - zimowy Zagan 02.11.05, 22:09 Zima 2004: img58.imageshack.us/img58/1589/hpim00193bb.jpg img58.imageshack.us/img58/6426/hpim00253ao.jpg img342.imageshack.us/img342/1310/hpim00277ur.jpg Jesien 2005 img342.imageshack.us/img342/6526/im0001666bn.jpg img61.imageshack.us/img61/1619/oct28369qt.jpg img61.imageshack.us/img61/3452/oct29545rw.jpg img199.imageshack.us/img199/4740/oct29609mf.jpg i8.photobucket.com/albums/a4/croolick/Oct2961.jpg i8.photobucket.com/albums/a4/croolick/Oct13920.jpg i8.photobucket.com/albums/a4/croolick/Oct13924.jpg i8.photobucket.com/albums/a4/croolick/Oct13925.jpg i8.photobucket.com/albums/a4/croolick/Oct13926.jpg i8.photobucket.com/albums/a4/croolick/Oct13929.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
dj_dlugi Re: Moj jesienno - zimowy Zagan 03.11.05, 18:40 Podaje sie :) ale tylko z powodu chwilowego braku czasu ;) Odpowiedz Link Zgłoś