Dodaj do ulubionych

Jesień ;)

01.11.05, 17:49
lsawicki.250free.com/index.html
Obserwuj wątek
    • sloggi Re: Jesień ;) 01.11.05, 17:50
      No trwa już trochę.
      • dj_dlugi Re: Jesień ;) 01.11.05, 20:50
        sloggi a ty co u nas robisz?
        bo znam Cie z "trochę" innego forum ;)
    • cancro Re: Jesień ;) 02.11.05, 18:15
      Długi! To twoje fotki? jeśli tak to marnujesz czas. Takie zdjęcia można zrobic
      wszędzie. Rusz się i zrób jakieś image w mieście, albo lepiej zapodaj jakiś
      ciekawy temat, bo ja juz ledwo daję radę...
      • dj_dlugi Re: Jesień ;) 02.11.05, 18:19
        dobra to testoa strona :)
        jak tylko mnie na chwile z pracy wypuszczą to zrobie coś "innego"...
      • croolick Moj jesienno - zimowy Zagan 02.11.05, 22:09
        Zima 2004:

        img58.imageshack.us/img58/1589/hpim00193bb.jpg
        img58.imageshack.us/img58/6426/hpim00253ao.jpg
        img342.imageshack.us/img342/1310/hpim00277ur.jpg
        Jesien 2005

        img342.imageshack.us/img342/6526/im0001666bn.jpg
        img61.imageshack.us/img61/1619/oct28369qt.jpg
        img61.imageshack.us/img61/3452/oct29545rw.jpg
        img199.imageshack.us/img199/4740/oct29609mf.jpg
        i8.photobucket.com/albums/a4/croolick/Oct2961.jpg
        i8.photobucket.com/albums/a4/croolick/Oct13920.jpg
        i8.photobucket.com/albums/a4/croolick/Oct13924.jpg
        i8.photobucket.com/albums/a4/croolick/Oct13925.jpg
        i8.photobucket.com/albums/a4/croolick/Oct13926.jpg
        i8.photobucket.com/albums/a4/croolick/Oct13929.jpg
        • dj_dlugi Re: Moj jesienno - zimowy Zagan 03.11.05, 18:40
          Podaje sie :) ale tylko z powodu chwilowego braku czasu ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka