Dodaj do ulubionych

Marzenia PiSiorów z Gorzówka

10.11.05, 20:25
co byście nie zrobili i tak nam do pięt nie sięgacie buszmeni z koszufka.ten
rząd pisiorowo-rydzykowy upadnie szybciej niż myślicie, a wtedy każdemu
gorzowiaczkowi utniemy wiecie co....:)
Obserwuj wątek
    • Gość: Mimi Re: Marzenia PiSiorów z Gorzówka IP: *.gorzow.mm.pl 10.11.05, 21:56
      Płacz płacz falubazku :-)
      • falubaz75 Re: Marzenia PiSiorów z Gorzówka 10.11.05, 22:10
        Gość portalu: Mimi napisał(a):

        > Płacz płacz falubazku :-)
        placzę nad wami mocherowe dzieci poczęte na wieprzycach :)buahaha
        • Gość: Mimi Re: Marzenia PiSiorów z Gorzówka IP: *.gorzow.mm.pl 10.11.05, 22:26
          Jabolowe dziecie z jabolowego grodku sie odezwało
          Buhahahahahaahaah

          Ps. Idź na grzyby do portu lotniczego Zielona Góra !!
          to może i sarenke spotkasz buhhahaahha
          • Gość: karolek lat 9i pół GORZÓW JEST WIELKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.gorzow.mm.pl 10.11.05, 22:30
            falubazawi z falubazu gul skacze że aż miło patrzeć.
            coś czuje że żałoba dziś we falubaziewie ,łoj żałoba.

            buhahahhahahhahaha


            pzdro
            • falubaz75 Re: GORZÓW JEST WIELKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 10.11.05, 22:35
              Gość portalu: karolek lat 9i pół napisał(a):

              > falubazawi z falubazu gul skacze że aż miło patrzeć.
              > coś czuje że żałoba dziś we falubaziewie ,łoj żałoba.
              >
              > buhahahhahahhahaha
              >
              >
              mocherowy karolku-pisiorku już dawno po dobranocce,znowu uciekleś z poprawczaka
              buahaha!!!!!!!!!!
              • Gość: karolek lat 9i pół Re: GORZÓW JEST WIELKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.gorzow.mm.pl 10.11.05, 22:41
                falubazie z falubaziewa ,wyrzuć TV przez okno a radio zakop w gnojowniku kole
                swego bloku,
                dobrze ci radze bo tam wkółko o premierze z GORZOWA i samym GORZOWIE.
                bo jeszcze nam tu zżółkniesz z nadmiaru żólci w organizmie bidoku,
                zżółkniesz jak kacze jajo w trawie...

                buhahhahahahhahahah


                pzdro
                • budrys77 Re: GORZÓW JEST WIELKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 10.11.05, 23:07
                  ja wiem, ze za moment ten wątek zniknie ale zwrócę uwagę na pewien drobny fakt.
                  Wolę PiSowskiego premiera z Gorzowa, niż pana Bosaka - szefa neonazistowskich
                  bojówek LPR, rodowitego Zielonogórzanina. Wybitny przedtstawiciel, wybrany
                  głosami wybitnych współobywateli... Naprawdę gratuluję wyboru.
                  Ps. Zg, czy to Ty zmieniłeś nicka i odreagowujesz, czy to tylko kolejny małolat
                  dorwał się do sieci? Pzdr
                  • Gość: andrzejusa Re: GORZÓW JEST WIELKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.e.strato-dslnet.de 10.11.05, 23:24
                    GORZOW JEST WIELKI TAK GORZOW JEST WIELKI oczywiscie w porownaniu z
                    Zielna Gora bo przeciez nie bedziemy sie porownywac ze szczecin
                    poznaniem itd my mamy katolika prawie fanatyka ale wy macie
                    faszystel lepiej wiezienia niz obozy
    • Gość: kierowca bombowca Re: Marzenia PiSiorów z Gorzówka IP: *.kam.pl 10.11.05, 23:29
      Łoj skacze gul falubazom łoj skacze.
      A co bedzie jak Kaziu bedzie urzędy w jabolowym grodzie likwidował. JAk Urząd Marszałkowski do Gorzowa bedzie przenosił. Ale bedzie skomlenie ... trzeba wszystko wyrwać jednym zdecydowanym ruchem i rzucić im z 200tysięcy na budowę np. Zoo, to falubazy nawet się nie skapną że coś straciły :))))))
      • Gość: pwr Re: Marzenia PiSiorów z Gorzówka IP: 62.87.178.* 10.11.05, 23:36
        Gość portalu: kierowca bombowca napisał(a):

        > Łoj skacze gul falubazom łoj skacze.
        > A co bedzie jak Kaziu bedzie urzędy w jabolowym grodzie likwidował. JAk Urząd M
        > arszałkowski do Gorzowa bedzie przenosił. Ale bedzie skomlenie ... trzeba wszys
        > tko wyrwać jednym zdecydowanym ruchem i rzucić im z 200tysięcy na budowę np. Zo
        > o, to falubazy nawet się nie skapną że coś straciły :))))))

        Typowe myślenie. Kaziu został premierem aby ZG zniszczyć..... Zastanawiam się
        czy rozpoczęła sie juz akcja wysyłania e`mail`i do URM z powodu nie wymienienia
        12 razy nazwy GW w expose.....
        • budrys77 Re: Marzenia PiSiorów z Gorzówka 11.11.05, 01:04
          Nie dziw się Pwr. Niejski Falubaz78 rozpoczął dzisiaj nagonkę na gorzowskim
          formu, tak więc potraktuj te wypowiedzi jako odwet i kontratak. Fakt, ostatnimi
          czasy szaleje u Was Landy:) Naprawdę nie wiem jak go uspokoić. Landy - już do
          domu!!!!:) Pozdrawiam
          • Gość: pwr Re: Marzenia PiSiorów z Gorzówka IP: 62.87.178.* 11.11.05, 01:28
            budrys77 napisał:

            > Nie dziw się Pwr. Niejski Falubaz78 rozpoczął dzisiaj nagonkę na gorzowskim
            > formu, tak więc potraktuj te wypowiedzi jako odwet i kontratak. Fakt, ostatnimi
            >
            > czasy szaleje u Was Landy:) Naprawdę nie wiem jak go uspokoić. Landy - już do
            > domu!!!!:) Pozdrawiam
            Akurat jeśli chodzi o Landy nie wydaje mi sie że to jest odwet. On po prostu
            jest chory (zresztą tak jak karolek i jego klony). Ale coż, to jest forum....
            P.S Też pozdrawiam (nie ulegaj psychozie oblężonegogo miasta - bo masz ciągnąty
            - i pozdrów Aarona z lublina ;-)
            • budrys77 Re: Marzenia PiSiorów z Gorzówka 11.11.05, 01:38
              Aaron coś ostatnio zadziera z Pyrami i w Lublinie go nie widać:) Gaduła z niego
              straaaaszny. Dobrej nocy życzę:)
              • Gość: pwr Re: Marzenia PiSiorów z Gorzówka IP: 62.87.178.* 11.11.05, 01:41
                budrys77 napisał:

                > Aaron coś ostatnio zadziera z Pyrami i w Lublinie go nie widać:) Gaduła z niego
                >
                > straaaaszny. Dobrej nocy życzę:)

                Na razie.
                P.S. Aaron zaczął atakować Wrocław (za Polskę B) ;-)
                • budrys77 Re: Marzenia PiSiorów z Gorzówka 11.11.05, 11:28
                  O rety, mignął też w Szczecinie:) Jakoś strasznie lubi używać tego określenia
                  ale ogólnie miły z niego gościu. I zawsze pyta się: dlaczego mieszkania w
                  Lublinie są takie drogie???:)))
    • pomruk Dosyć, Panowie. 11.11.05, 01:36
      Mam dosyć takich pogaduszek, falubaz, landy, noc przed świętem...sorry, wolnym
      dniem. wyzywajcie się w uliczce, nie tu. Możecie sobie mordę obić. Zaraz będę w
      coś klikać. (Wlasną wypowiedz tez).
      • Gość: zg Re: hehe ale ten karolek to glupek:) IP: *.ztpnet.pl 11.11.05, 19:13
        jak kazdy gorzowiaczek

        falubazie z falubaziewa ,wyrzuć TV przez okno a radio zakop w gnojowniku kole
        swego bloku,
        dobrze ci radze bo tam wkółko o premierze z GORZOWA i samym GORZOWIE.

        Taaaaa a na forum gw dalej placze ze w newsweeku o gorzowku jest tylko jedno
        slowo i ciagle ta mapka pogodowa hahahahaah

        Ps.
        Tak czy inaczej kazio to gorzowiak i juz sie zabral za likwidowanie
        urzedow,niedlugo przeniesie u.Marszalkowski do gw i dwulstolicznosc
        woj.Lubuskego przejdzie do historii

        PZDR
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka