falubaz75 10.11.05, 20:25 co byście nie zrobili i tak nam do pięt nie sięgacie buszmeni z koszufka.ten rząd pisiorowo-rydzykowy upadnie szybciej niż myślicie, a wtedy każdemu gorzowiaczkowi utniemy wiecie co....:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Mimi Re: Marzenia PiSiorów z Gorzówka IP: *.gorzow.mm.pl 10.11.05, 21:56 Płacz płacz falubazku :-) Odpowiedz Link Zgłoś
falubaz75 Re: Marzenia PiSiorów z Gorzówka 10.11.05, 22:10 Gość portalu: Mimi napisał(a): > Płacz płacz falubazku :-) placzę nad wami mocherowe dzieci poczęte na wieprzycach :)buahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mimi Re: Marzenia PiSiorów z Gorzówka IP: *.gorzow.mm.pl 10.11.05, 22:26 Jabolowe dziecie z jabolowego grodku sie odezwało Buhahahahahaahaah Ps. Idź na grzyby do portu lotniczego Zielona Góra !! to może i sarenke spotkasz buhhahaahha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karolek lat 9i pół GORZÓW JEST WIELKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.gorzow.mm.pl 10.11.05, 22:30 falubazawi z falubazu gul skacze że aż miło patrzeć. coś czuje że żałoba dziś we falubaziewie ,łoj żałoba. buhahahhahahhahaha pzdro Odpowiedz Link Zgłoś
falubaz75 Re: GORZÓW JEST WIELKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 10.11.05, 22:35 Gość portalu: karolek lat 9i pół napisał(a): > falubazawi z falubazu gul skacze że aż miło patrzeć. > coś czuje że żałoba dziś we falubaziewie ,łoj żałoba. > > buhahahhahahhahaha > > mocherowy karolku-pisiorku już dawno po dobranocce,znowu uciekleś z poprawczaka buahaha!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karolek lat 9i pół Re: GORZÓW JEST WIELKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.gorzow.mm.pl 10.11.05, 22:41 falubazie z falubaziewa ,wyrzuć TV przez okno a radio zakop w gnojowniku kole swego bloku, dobrze ci radze bo tam wkółko o premierze z GORZOWA i samym GORZOWIE. bo jeszcze nam tu zżółkniesz z nadmiaru żólci w organizmie bidoku, zżółkniesz jak kacze jajo w trawie... buhahhahahahhahahah pzdro Odpowiedz Link Zgłoś
budrys77 Re: GORZÓW JEST WIELKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 10.11.05, 23:07 ja wiem, ze za moment ten wątek zniknie ale zwrócę uwagę na pewien drobny fakt. Wolę PiSowskiego premiera z Gorzowa, niż pana Bosaka - szefa neonazistowskich bojówek LPR, rodowitego Zielonogórzanina. Wybitny przedtstawiciel, wybrany głosami wybitnych współobywateli... Naprawdę gratuluję wyboru. Ps. Zg, czy to Ty zmieniłeś nicka i odreagowujesz, czy to tylko kolejny małolat dorwał się do sieci? Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrzejusa Re: GORZÓW JEST WIELKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.e.strato-dslnet.de 10.11.05, 23:24 GORZOW JEST WIELKI TAK GORZOW JEST WIELKI oczywiscie w porownaniu z Zielna Gora bo przeciez nie bedziemy sie porownywac ze szczecin poznaniem itd my mamy katolika prawie fanatyka ale wy macie faszystel lepiej wiezienia niz obozy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kierowca bombowca Re: Marzenia PiSiorów z Gorzówka IP: *.kam.pl 10.11.05, 23:29 Łoj skacze gul falubazom łoj skacze. A co bedzie jak Kaziu bedzie urzędy w jabolowym grodzie likwidował. JAk Urząd Marszałkowski do Gorzowa bedzie przenosił. Ale bedzie skomlenie ... trzeba wszystko wyrwać jednym zdecydowanym ruchem i rzucić im z 200tysięcy na budowę np. Zoo, to falubazy nawet się nie skapną że coś straciły :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pwr Re: Marzenia PiSiorów z Gorzówka IP: 62.87.178.* 10.11.05, 23:36 Gość portalu: kierowca bombowca napisał(a): > Łoj skacze gul falubazom łoj skacze. > A co bedzie jak Kaziu bedzie urzędy w jabolowym grodzie likwidował. JAk Urząd M > arszałkowski do Gorzowa bedzie przenosił. Ale bedzie skomlenie ... trzeba wszys > tko wyrwać jednym zdecydowanym ruchem i rzucić im z 200tysięcy na budowę np. Zo > o, to falubazy nawet się nie skapną że coś straciły :)))))) Typowe myślenie. Kaziu został premierem aby ZG zniszczyć..... Zastanawiam się czy rozpoczęła sie juz akcja wysyłania e`mail`i do URM z powodu nie wymienienia 12 razy nazwy GW w expose..... Odpowiedz Link Zgłoś
budrys77 Re: Marzenia PiSiorów z Gorzówka 11.11.05, 01:04 Nie dziw się Pwr. Niejski Falubaz78 rozpoczął dzisiaj nagonkę na gorzowskim formu, tak więc potraktuj te wypowiedzi jako odwet i kontratak. Fakt, ostatnimi czasy szaleje u Was Landy:) Naprawdę nie wiem jak go uspokoić. Landy - już do domu!!!!:) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pwr Re: Marzenia PiSiorów z Gorzówka IP: 62.87.178.* 11.11.05, 01:28 budrys77 napisał: > Nie dziw się Pwr. Niejski Falubaz78 rozpoczął dzisiaj nagonkę na gorzowskim > formu, tak więc potraktuj te wypowiedzi jako odwet i kontratak. Fakt, ostatnimi > > czasy szaleje u Was Landy:) Naprawdę nie wiem jak go uspokoić. Landy - już do > domu!!!!:) Pozdrawiam Akurat jeśli chodzi o Landy nie wydaje mi sie że to jest odwet. On po prostu jest chory (zresztą tak jak karolek i jego klony). Ale coż, to jest forum.... P.S Też pozdrawiam (nie ulegaj psychozie oblężonegogo miasta - bo masz ciągnąty - i pozdrów Aarona z lublina ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
budrys77 Re: Marzenia PiSiorów z Gorzówka 11.11.05, 01:38 Aaron coś ostatnio zadziera z Pyrami i w Lublinie go nie widać:) Gaduła z niego straaaaszny. Dobrej nocy życzę:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pwr Re: Marzenia PiSiorów z Gorzówka IP: 62.87.178.* 11.11.05, 01:41 budrys77 napisał: > Aaron coś ostatnio zadziera z Pyrami i w Lublinie go nie widać:) Gaduła z niego > > straaaaszny. Dobrej nocy życzę:) Na razie. P.S. Aaron zaczął atakować Wrocław (za Polskę B) ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
budrys77 Re: Marzenia PiSiorów z Gorzówka 11.11.05, 11:28 O rety, mignął też w Szczecinie:) Jakoś strasznie lubi używać tego określenia ale ogólnie miły z niego gościu. I zawsze pyta się: dlaczego mieszkania w Lublinie są takie drogie???:))) Odpowiedz Link Zgłoś
pomruk Dosyć, Panowie. 11.11.05, 01:36 Mam dosyć takich pogaduszek, falubaz, landy, noc przed świętem...sorry, wolnym dniem. wyzywajcie się w uliczce, nie tu. Możecie sobie mordę obić. Zaraz będę w coś klikać. (Wlasną wypowiedz tez). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zg Re: hehe ale ten karolek to glupek:) IP: *.ztpnet.pl 11.11.05, 19:13 jak kazdy gorzowiaczek falubazie z falubaziewa ,wyrzuć TV przez okno a radio zakop w gnojowniku kole swego bloku, dobrze ci radze bo tam wkółko o premierze z GORZOWA i samym GORZOWIE. Taaaaa a na forum gw dalej placze ze w newsweeku o gorzowku jest tylko jedno slowo i ciagle ta mapka pogodowa hahahahaah Ps. Tak czy inaczej kazio to gorzowiak i juz sie zabral za likwidowanie urzedow,niedlugo przeniesie u.Marszalkowski do gw i dwulstolicznosc woj.Lubuskego przejdzie do historii PZDR Odpowiedz Link Zgłoś