Dodaj do ulubionych

,, BO WSZYSCY POLACY TO WSPANIALI FACHOWCY ''

06.12.05, 01:10
Gratuluje nowej obwodnicy na trasie Zielona Góra - Nowogród Bobrzański .
Jeżeli tamtędy przejeżdzacie to zwróćcie uwage ile wycięto drzew przy drodze .
Popieram taki czyn bo mniej ludzi się na nich zabije , ale i tak wiem , że nie
ten argument przez was przemawiał wycinając drzewa tylko $$$ KAPUCHA $$$
sprzedawczyki , którą dostaliście za drewno . A zjazd od Wilkanowa na główną
trase jest tak stromy , że ktoś już skasował lampe niemogąc wychamować , innym
udało się ją ominąc na co wskazywały ślady opon na śniegu które widać na
wysepce . Już dzisiaj wam powiem osły , że ktoś napewno się tam zabije , niech
tylko przyjdą porządne mrozy a wszystkie auta będą tam spływać na głowną droge
wprost pod koła rozpędzonych tirów

Moje gratulacje , poraz kolejny się wykazaliście ...

Obserwuj wątek
    • boss-a-k Re: ,, BO WSZYSCY POLACY TO WSPANIALI FACHOWCY '' 06.12.05, 01:17
      Mały Bracie odpuść sobie bo tylko stracisz zdrowie z powodu tych meneli z UM .
      Przecież oni nawet nie potrafią zorganizować akcji sprzątania liści w mieście ,
      gdzieniegdzie pograbili , reszta leży . Nie wymagaj od małpki niemożliwego bo
      tylko stracisz czas . A odnośnie ludzi odpowiedzialnych za porządek w mieście (
      odśnieżanie , sprzątanie itp. ) to mają być dla nich zimowe premie za warunki w
      jakich pracują !!!!!!!!
    • pomruk Re: ,, BO WSZYSCY POLACY TO WSPANIALI FACHOWCY '' 06.12.05, 03:32
      Strasznie spodobało mi się określenie " nie mogąc wychamować". Rzeczywiście,
      jedni nie mogą wyhamować, inni wychamować, a są tacy co ani jednego, ani
      drugiego nie mogą ;-)
      • Gość: mimi Re: ,, BO WSZYSCY POLACY TO WSPANIALI FACHOWCY '' IP: *.54.73.167.tisdip.tiscali.de 06.12.05, 04:38
        Pomruk-piekny tekst :-) !!!
    • pomruk uwaga 06.12.05, 12:26
      ktoś już drugi raz podzywa sie pod pomruka. Prawdziwy to tylko ten zalogowany!!!
    • Gość: wanda Re: uwaga IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 06.12.05, 15:04
      to ty zg ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka