maly-brat-patrzy
06.12.05, 01:10
Gratuluje nowej obwodnicy na trasie Zielona Góra - Nowogród Bobrzański .
Jeżeli tamtędy przejeżdzacie to zwróćcie uwage ile wycięto drzew przy drodze .
Popieram taki czyn bo mniej ludzi się na nich zabije , ale i tak wiem , że nie
ten argument przez was przemawiał wycinając drzewa tylko $$$ KAPUCHA $$$
sprzedawczyki , którą dostaliście za drewno . A zjazd od Wilkanowa na główną
trase jest tak stromy , że ktoś już skasował lampe niemogąc wychamować , innym
udało się ją ominąc na co wskazywały ślady opon na śniegu które widać na
wysepce . Już dzisiaj wam powiem osły , że ktoś napewno się tam zabije , niech
tylko przyjdą porządne mrozy a wszystkie auta będą tam spływać na głowną droge
wprost pod koła rozpędzonych tirów
Moje gratulacje , poraz kolejny się wykazaliście ...