Dodaj do ulubionych

Konserwator odwołana

IP: *.zgora.dialog.net.pl 23.10.02, 00:28
Stara metoda,jak nie można wyrzucić kogoś z prawicy, to nasyła
się usłużnych prokuratorów (z dawnego układu), tylko zarzuty to
jeszcze nie wyrok a panią Peryt już skazano, i wyrzucono z
pracy, To dopiero neokomuna! Założę się, że po wyborach sprawa
ucichnie a w sądzie w najlepszym razie sprawę się oddali, jak
bywało w innych podobnych wypadkach. Muszę powiedzieć, że to
majstersztyk, jak totalitaryzm postsowiecki wpisuje się w ramy
demokracji czyniąc coś niesłychanego- demokrację totalitarną
czyli DEMONKRACJĘ!!!
WYROK I KARA ZARAZEM BEZ SĄDU - TYLKO W EUROPIE MOSKIEWSKO-
BRUKSELSKIEJ MOŻE TO MIEĆ MIEJSCE!
Obserwuj wątek
    • Gość: zdziwiony Re: Konserwator odwołana IP: 217.153.44.* 23.10.02, 11:09
      A od kiedy pani konserwator jest związana z prawicą?
      Jakby prześledzić jej karierę i poczynania to mamy tu klasyczny
      przypadek porozumienia ponad podziałami.
      A jako mieszkaniec Zielonej Góry mogę powiedzieć: dlaczego
      dopiero teraz?
      Działalność pani P. to ciąg dziwnych decyzji lub ich brak,
      ostatnio popisała się w sprawie budynku przy skrzyżowaniu ul.
      Lwowskiej i Wrocławskiej.
    • Gość: budowniczy Re: Konserwator odwołana IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 23.10.02, 15:22
      No wreszcie! Ludzie ta baba jest beznadziejna! Jeśli ktoś z nia miał jakieś
      służbowe kontakty to mu serdecznie współczuję. Przeżyłem to i wiem! Przerost
      formy nad treścią!!!
      Dajcie kogoś kompetentnego i z otwartym umysłem. Moze na deptaku nie będzie juz
      dziury po byłym "Domu Dziecka".
    • Gość: Anastazja Re: Konserwator odwołana IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 23.10.02, 18:05
      Gość portalu: cierpliwy napisał(a):

      > Stara metoda,jak nie można wyrzucić kogoś z prawicy, to nasyła
      > się usłużnych prokuratorów (z dawnego układu), tylko zarzuty to
      > jeszcze nie wyrok a panią Peryt już skazano, i wyrzucono z
      > pracy, To dopiero neokomuna! Założę się, że po wyborach sprawa
      > ucichnie a w sądzie w najlepszym razie sprawę się oddali, jak
      > bywało w innych podobnych wypadkach. Muszę powiedzieć, że to
      > majstersztyk, jak totalitaryzm postsowiecki wpisuje się w ramy
      > demokracji czyniąc coś niesłychanego- demokrację totalitarną
      > czyli DEMONKRACJĘ!!!
      > WYROK I KARA ZARAZEM BEZ SĄDU - TYLKO W EUROPIE MOSKIEWSKO-

      Być może prokurator jej odpuści, albo Sąd zwali wszystko na Nikitiuka.
      Niekompetencje tej Pani to fakt ogólnie znany. Stacja benzynowa na parkingu
      Polskiej Wełny. Rozebrany XVIII w. obiekt przy konstytucji,obecnie budowana
      jest tam stacja benzynowa, rozebrany obiekt secesyjny u zbiegu ul. Wrocławskiej
      i Lwowskiej itd. Dokumenty o działalności gospodarczej w Urzędzie Konserwtora z
      jej udziałem możesz sobie poczytać w Sadzie Rejstrowym na Kożuchowskiej. Dowód
      tej dziłalności makieta starego miasta Zielonj Góry stoi w Muzeum
      Lubuskim.Działalność gospodarcza pod nazwą Instytut dziedzictwa kultury nie
      została zarejstrowana w Sądzie, więc ciekawe jest jak osoby pracujące w
      instytucie rozliczyły się w Urzędzie Skarbowym.
      Dobrze, że są od czasu do czasu wybory, bo męczylibyśmy się z babą następne 10
      lat. Z Urzędu Konserwatora należy usunąć nie tylko tą kobietę ale też inne
      niekompetentne kobiety Wandzie, Basie, Stasia i innych ze Stowarzyszenia
      Zwornik.




      • Gość: sagan Re: Konserwator odwołana IP: *.dialog.net.pl / *.zgora.dialog.net.pl 23.10.02, 21:22
        mam nadzieję, że nowa miotła dokończy porządków i wypieprzy na pysk te panie
        Basie , Wandzie i innych protegowanych pani Peryt;
        Cierpliwy, oczywiście można w tej dymisji doszukiwać się podtekstów
        politycznych jednak dla mnie
        TEN BABSZTYL JEST PO PROSTU KRAŃCOWO NIEKOMPETENTNY
      • Gość: Mis Re: Konserwator odwołana IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 23.10.02, 22:53
        Gość portalu: Anastazja napisał(a):

        > Być może prokurator jej odpuści, albo Sąd zwali wszystko na Nikitiuka.
        > Niekompetencje tej Pani to fakt ogólnie znany. Stacja benzynowa na parkingu
        > Polskiej Wełny. Rozebrany XVIII w. obiekt przy konstytucji,obecnie budowana
        > jest tam stacja benzynowa, rozebrany obiekt secesyjny u zbiegu ul.
        Wrocławskiej i Lwowskiej itd.

        A co takiego XVIII wiecznego rozebrano przy Konstytucji, gdzie powstaje stacja
        benzynowa? Mi się kojarzy jedynie z rogiem Moniuszki i Fabrycznej, ale XVIII
        wiek. Przeciez tam wtedy nawet miasta nie było.
        Zreszta do tej pory Perytową bardziej kojarzył z niezgadzaniem sie na cokolwiek
        niz godzeniem sie na wszelkie wyburzenia.
        • Gość: RPO Re: Konserwator odwołana IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 24.10.02, 18:09
          Gość portalu: Mis napisał(a):

          > Gość portalu: Anastazja napisał(a):
          >
          > > Być może prokurator jej odpuści, albo Sąd zwali wszystko na Nikitiuka.
          > > Niekompetencje tej Pani to fakt ogólnie znany. Stacja benzynowa na parking
          > u
          > > Polskiej Wełny. Rozebrany XVIII w. obiekt przy konstytucji,obecnie budowan
          > a
          > > jest tam stacja benzynowa, rozebrany obiekt secesyjny u zbiegu ul.
          > Wrocławskiej i Lwowskiej itd.
          >
          > A co takiego XVIII wiecznego rozebrano przy Konstytucji, gdzie powstaje
          stacja
          > benzynowa? Mi się kojarzy jedynie z rogiem Moniuszki i Fabrycznej, ale XVIII
          > wiek. Przeciez tam wtedy nawet miasta nie było.
          > Zreszta do tej pory Perytową bardziej kojarzył z niezgadzaniem sie na
          cokolwiek
          >
          > niz godzeniem sie na wszelkie wyburzenia.


          Jak widać byli równi i równiejsi.
          Mi się ta urzędniczka kojarzy tylko i wyłącznie z niekompetencją w sprawach
          zabytków architektury i urbanistyki, podobnie jak Pani Wanda Janowska i Barbara
          Kopeć. Może się znają na jakiś innych zabytkach, medalach, ołtarzach itp. ale
          napewno nie na architekturze. Powodem braku kompetencji w tej materii jest
          brak u nich kwalifikacji w tym zakresie.
        • Gość: sagan Re: Konserwator odwołana IP: *.dialog.net.pl / *.zgora.dialog.net.pl 24.10.02, 18:22
          było, było miasto i właśnie jego resztkę rozebrano na rogu Fabrycznej
          • Gość: Mis Re: Konserwator odwołana IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 24.10.02, 21:58
            Pewnie się na tym nie znam, ale chyba nie macie na myśli tej budki na rogu
            Fabrycznej? przez kilkanaście lat przechodziłem temtędy kilka razy w tygodniu i
            nie wiedziałem, że taki skarb mijałem. XVIII wiek mówicie? Czyli z ok. roku
            17... No własnie którego? Niech mnie ktos oswieci, błagam!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka