broneknotgeld 12.04.06, 08:47 Toż - Szczyńść Boże forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28940&w=40160713 Kto pomoże? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
broneknotgeld Re: Falerystom 13.04.06, 16:52 Dziynki forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28940&w=40160713&a=40251440 Winszuja zdrowych i spokojnych Świont Wielkanocnych. Odpowiedz Link Zgłoś
cancro Re: Falerystom 01.02.07, 13:42 No już myślałem, że się forum na nowo rozkręca, a to Bronek! Dzięki przyjacielu! Może twoja energia okaże się "zapalnikiem", który zdynamizuje zdychające forum. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Falerystom 01.02.07, 18:42 Niy przesadzej, niy ma jeszcze z tym forum aż tak źle. Co sie zaś mie tyczy, to nabrojić moga ciyngym wiela na rudzkich forach, boch przeca rudzianinym. Moja obecność na inkszych jest raczyj symboliczno, choć starom sie być kajniykaj trocha widoczny. Za wiela do tego forum tyż niy wniesa. Forum miejske winno być forum miejscowych, tela że łotwarte dlo inkszych gości. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Falerystom 01.02.07, 23:41 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28940&w=40160713&a=56027356 Co sadzisz teraz o tym wątku? Odpowiedz Link Zgłoś
cancro Re: Falerystom 02.02.07, 12:17 broneknotgeld napisał: > Co sadzisz teraz o tym wątku? Hmm... chyba jestem coś ci winien? Wróć z powrotem na forum rudzkie Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Falerystom 03.02.07, 11:54 Dziynki za posty ze tymi odznakami. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Falerystom 03.02.07, 16:34 Cancero, opisując w tym wątku zamki i pałace województwa opolskiego forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28940&w=46104364&s=2 stram się zamieszczać też jakieś rymowanki o herbach górnośląskich rodów. Może mógłbyś uzupełnić to ciekawymi informacjami. Odpowiedz Link Zgłoś