Dodaj do ulubionych

Falerystom

12.04.06, 08:47
Toż - Szczyńść Boże
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28940&w=40160713
Kto pomoże?
Obserwuj wątek
    • broneknotgeld Re: Falerystom 13.04.06, 16:52
      Dziynki
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28940&w=40160713&a=40251440
      Winszuja zdrowych i spokojnych Świont Wielkanocnych.
      • broneknotgeld Re: Falerystom 31.01.07, 23:15
        Forum niy fulo
        Wontek se kulo.
    • cancro Re: Falerystom 01.02.07, 13:42
      No już myślałem, że się forum na nowo rozkręca, a to Bronek! Dzięki przyjacielu!
      Może twoja energia okaże się "zapalnikiem", który zdynamizuje zdychające forum.
      • broneknotgeld Re: Falerystom 01.02.07, 18:42
        Niy przesadzej, niy ma jeszcze z tym forum aż tak źle.
        Co sie zaś mie tyczy, to nabrojić moga ciyngym wiela na rudzkich forach, boch
        przeca rudzianinym. Moja obecność na inkszych jest raczyj symboliczno, choć
        starom sie być kajniykaj trocha widoczny.
        Za wiela do tego forum tyż niy wniesa.
        Forum miejske winno być forum miejscowych, tela że łotwarte dlo inkszych gości.
        • broneknotgeld Re: Falerystom 01.02.07, 23:41
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28940&w=40160713&a=56027356
          Co sadzisz teraz o tym wątku?
          • cancro Re: Falerystom 02.02.07, 12:17
            broneknotgeld napisał:

            > Co sadzisz teraz o tym wątku?
            Hmm... chyba jestem coś ci winien? Wróć z powrotem na forum rudzkie
            • broneknotgeld Re: Falerystom 03.02.07, 11:54
              Dziynki za posty ze tymi odznakami.
              • broneknotgeld Re: Falerystom 03.02.07, 16:34
                Cancero, opisując w tym wątku zamki i pałace województwa opolskiego
                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28940&w=46104364&s=2
                stram się zamieszczać też jakieś rymowanki o herbach górnośląskich rodów.
                Może mógłbyś uzupełnić to ciekawymi informacjami.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka