Dodaj do ulubionych

winobranie

12.02.03, 13:09
Od wielu lat próbuję doprowadzić do zaniechania organizowania
wielogodzinnych, wielodniowych popołudniowo-nocnych bardzo głośnych imprez
przez Centrum Biznesu w czasie winobrania. Imprezy organizowane na placu
przed C.B sprawiają, że niemożliwy jest jakikolwiek odpoczynek, odrabianie
lekcji przez dzieci czy oglądanie telewizji. Hałas dochodzący z zewnątrz
doprowadza wręcz do rozstroju. Policja nie reaguje bo twierdzi, że CB ma
pozwolenie z Urzędu Miasta. Nie regują również Władze Miasta. Mam nadzieję,
że teraz te praktyki ulegną ukróceniu. Proszę mi uwierzyć, życie przez osiem
do dziesięciu dni w tych warunkach jest koszmarem.
Z poważaniem
Dominik Cieśla
Obserwuj wątek
    • czarek_zg82 Re: winobranie 13.02.03, 00:40
      Nie narzekaj! Zawsze przeciez mogles mieszkac w Nowym Orleanie, Las Vegas czy
      Rio de..!
    • czarek_zg82 Re: winobranie 13.02.03, 00:41
      Nie narzekaj! Zawsze przeciez mogles mieszkac w Nowym Orleanie, Las Vegas czy
      Rio de..! :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka