urzednikpewnegourzedu 01.08.06, 22:02 Miasto walczy z przestępczoscią. Są tego już pierwsze efekty. Brawo dla osoby która tak szybko odpowiedziała na apel pani prezydent. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: FZG Re: Uznanie za spełnienie obywatelskiego obowiązk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.08.06, 11:54 Interes idzie żle więc ktoś wymyślił prawybory w zielonej górce.Kto w świątyni pracuje ze świątyni żyje!Prawica się nawzajem pożera to są Kanibale.Facet już miał doś całonocnych rozmów zakrapianych i chciał się przewietrzyć.Gdyby jechał kbrioletem szybko wy wywietrzał ,a że byle czym to jest efekt. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bastard kabriolet IP: *.zgora.dialog.net.pl 02.08.06, 12:31 Gdyby to był kabriolet to zawsze można było zwalić na płyn od spryskiwaczy. A Skoda to nie "byle co". Chyba policja uznała że też chce SuperB. To można rekwirować czy nie? I co potem się z tym sprzętem dzieje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Popieram Re: Uznanie za spełnienie obywatelskiego obowiązk IP: *.ztpnet.pl 02.08.06, 20:17 Chciales powiedziec, ze to dzialanie w ramach "Przejrzystej Polski"? To bardzo dobry poczatek tej akcji - popieram! Odpowiedz Link Zgłoś