Dodaj do ulubionych

Uznanie za spełnienie obywatelskiego obowiązku

01.08.06, 22:02
Miasto walczy z przestępczoscią. Są tego już pierwsze efekty. Brawo dla osoby
która tak szybko odpowiedziała na apel pani prezydent.
Obserwuj wątek
    • Gość: FZG Re: Uznanie za spełnienie obywatelskiego obowiązk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.08.06, 11:54
      Interes idzie żle więc ktoś wymyślił prawybory w zielonej górce.Kto w świątyni
      pracuje ze świątyni żyje!Prawica się nawzajem pożera to są Kanibale.Facet już
      miał doś całonocnych rozmów zakrapianych i chciał się przewietrzyć.Gdyby jechał
      kbrioletem szybko wy wywietrzał ,a że byle czym to jest efekt.
      • Gość: Bastard kabriolet IP: *.zgora.dialog.net.pl 02.08.06, 12:31
        Gdyby to był kabriolet to zawsze można było zwalić na płyn od spryskiwaczy. A
        Skoda to nie "byle co". Chyba policja uznała że też chce SuperB. To można
        rekwirować czy nie? I co potem się z tym sprzętem dzieje?
    • Gość: Popieram Re: Uznanie za spełnienie obywatelskiego obowiązk IP: *.ztpnet.pl 02.08.06, 20:17
      Chciales powiedziec, ze to dzialanie w ramach "Przejrzystej Polski"?
      To bardzo dobry poczatek tej akcji - popieram!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka