Dodaj do ulubionych

biuletyny o ZG

19.03.03, 15:31
czy mozliwe jest stworzenie turystycznych biuletynow o miescie i rozeslanie
do biur turystycznych w calej Polsce? czy miasto jest na to przygotowane? z
tego co wiem, to w Sulechowie otwarto nowy wydzial - wiadomosci o regionie -
i chociaz mieszkancy niewiele wiedza o walorach Lubuskiego, to przeciez jest
na czym zarobic na turystach.
Obserwuj wątek
    • marta_sawicka Re: biuletyny o ZG 19.03.03, 20:27
      kklamerka napisała:

      > czy mozliwe jest stworzenie turystycznych biuletynow o miescie i rozeslanie
      > do biur turystycznych w calej Polsce? czy miasto jest na to przygotowane? z
      > tego co wiem, to w Sulechowie otwarto nowy wydzial - wiadomosci o regionie -
      > i chociaz mieszkancy niewiele wiedza o walorach Lubuskiego, to przeciez jest
      > na czym zarobic na turystach.


      Takie ulotki, foldery turystyczne już istnieją. Działa przecież Punkt
      Informacji Turystycznej przy ul. Kupieckiej, który dysponuje materiałami
      promocyjnymi. Staramy się również być obecni w publikacjach ogólnopolskich -
      oferty inwestycyjne czy turystyczne. Podczas zeszłotygodniowych
      międzynarodowych, największych targów turystycznych w Berlinie bardzo ciekawie
      promowana była właśnie Zielona Góra. Na wielu innych imprezach w kraju i za
      granicą takie działania będą kontynuowane. Chciałabym jednak zwrócić uwagę, że
      lewicowi radni w budżecie zmniejszyli o kilkaset tysięcy złotych wydatki na
      promocję miasta.
      • tom_tom Re: biuletyny o ZG 23.03.03, 14:19
        Wszyscy tak opowiadają (oprócz cięcia w budżecie). Jaki macie pomysł na
        promowanie Zielonej Góry? Co w niej chcecie promować, co ma przyciągać ludzi z
        zewnatrz? Nie chodzi mi tylko o broszurki wydawane w setkach miast, ale i o to
        co turysta (i zielonogórzanin) znajdzie na miejscu?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka