kklamerka
19.03.03, 15:31
czy mozliwe jest stworzenie turystycznych biuletynow o miescie i rozeslanie
do biur turystycznych w calej Polsce? czy miasto jest na to przygotowane? z
tego co wiem, to w Sulechowie otwarto nowy wydzial - wiadomosci o regionie -
i chociaz mieszkancy niewiele wiedza o walorach Lubuskiego, to przeciez jest
na czym zarobic na turystach.