naskrett
26.10.06, 11:13
co za dziw#@ bez szkoly malowala wyremontowana droge z zielonej do sulechowa.
nie ma mozliwosci zjechania na pobocze poniewaz jest tam grubasna linia ciagla
i z drogi szybkiego ruchu zrobila sie zwykla troche szersza jezdnia.
tiry zasoowaja jeden za drugim i trzeba czekac na wolne z przeciwka by wyprzedzic.
do tej pory taki tir ustepowal miejsca zjezdzjac na pobocze i sprawa byla
prostsza. teraz nie zjezdzaja.
paranoja
pzdr