rozbef 05.11.06, 21:27 Po raz pierwszy w tym sezonie poszedłem na mecz koszykówki. Mecz zacięty ,prawdziwy horror ale niestety pełna w t o p a ! Chyba przestanę chodzić na mecze ,żeby nie peszyć chłopaków! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj