Dodaj do ulubionych

Wtopa Zastalu.

05.11.06, 21:27
Po raz pierwszy w tym sezonie poszedłem na mecz koszykówki.
Mecz zacięty ,prawdziwy horror ale niestety pełna w t o p a !
Chyba przestanę chodzić na mecze ,żeby nie peszyć chłopaków!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka