sibod 25.07.07, 22:50 Tyle debat w tym grajdole lubuskim się toczy , więc debata o jedynej jedynej stolicy tego tworu jest chyba na czasie ? Gorzów czy Zielona ? Rozsądek dyktuje Wrocław i Szczecin, a zarazem Poznań. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
andrzejusa Re: GW cz ZG 25.07.07, 22:53 ze wskazaniem na zg oczywiscie, no bo tam ,w babimoscie, to wielkie lotnisko ma byc!!! Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejusa Re: GW cz ZG 25.07.07, 23:14 tramwaje na lotnisku? czemu nie! za 300 mln to i tramwaje na lotnisku moga jezdzic! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bss Re: GW cz ZG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.07, 23:16 Tak na lotnisko to jeszcze nie, ale w mieście tak. Cztery, a nawet pięć lini nie rozwiąże problemów iście podobnych jak te w GW. Ech te nasze wielki stolice... Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejusa Re: GW cz ZG 25.07.07, 23:26 lotnisko to megalomania zielonej gory, nic z tego nie wyjdzie bo juz czasy sekretarzy minely bezpowrotnie. tramwjowych lini zbudowac sie za bardzo nie da, ale probujcie, probujcie, zawsze jak doplacicie do lini tramwajowych, to mniej zostanie na sny o potegach lotniczych! stary/stara, czestochowa ma jedna linie tramwajowa, a ty tu o czterech ,pieciu... nie od razu krakow... ale i to i to jest niemozliwe, wiec stolica woj. lubuskiego powinien zostac swiebodzin!! pozdrowienia ps. gdyby swiebodzinianie sie nie kwapili, to jednak gw , no bo te tramwaje , no i nowy most, i cudo architektoniczne przy moscie, no i te monitory! wszystko jak widac przemawia za swiebodzinem, ze wskazaniem na utramwajony i umonitorowany gw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bss Re: GW cz ZG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.07, 23:41 Ależ chłopie. Taką metropolię jak Zielonka stać i na lotnisko i na tramwaje. Tylko zakasać rękawy i do roboty. Zbudujemy nowy tor, jeszcze jeden nowy tor... K..., co ja p... ? Przecież to miasto w niedługim czasie osiągnie magiczną cyfrę 100 000 mieszkańców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziutek Re: GW cz ZG IP: *.ztpnet.pl 26.07.07, 13:08 A nie sadzisz, ze powinno istniec jedno wojewodztwo ze stolica w ZG? :) Odpowiedz Link Zgłoś
budrys77 Re: GW cz ZG 26.07.07, 13:26 Gość portalu: ziutek napisał(a): > A nie sadzisz, ze powinno istniec jedno wojewodztwo ze stolica w ZG? :) Od Uralu po Lizbonę! To by w zupełności zaspokoiło pragnienia ZG, a jakie pole do popisu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejusa Re: GW cz ZG 26.07.07, 23:14 oczywiscie ze powinno istniec jedno wojewodztwo! wojewodztwo polska ze stolica w zielonej gorze!! wy sie tam w falubazie pierdami przejmujecie: a czy moze piec linii tramwajowych? a moze lotnisko , co to berlinskie zakasuje? a moze wrocic do festiwalu? wy tam ciemnoczlonowskiego macie, czego sie wiec boicie? on na stos pojdzie, ale stolica wojewodztwa polskiego MUSI BYC ZIELONA GORA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czepialski Re: GW cz ZG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.07, 23:44 kolejny co na forum leczy kompleksy.. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejusa Re: GW cz ZG 26.07.07, 23:53 gdzies "czeba"sie leczyc czepialski, sluzba nie wydolna, to moze forum pomoze? wiesz ,lubie wielkie wizje, winobranie, "stolica", festiwal,lotnisko,tramwaje, to tak piekne brzmi! a w rzeczywistosci: winobranie bez winnic, "stolica", chyba w burkina fasao, festiwal, piosenki radzieckiej, lotnisko, no taki" port lotniczy" ponizej 10 000 pasazerow rocznie, tramwaje? takie nieosiagalne marzenie. taaaa, zielona gora wielka jest!!!! a jak nie jest, to i tak zielona gora wielka jest!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czepialski Re: GW cz ZG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.07, 00:24 > gdzies "czeba"sie leczyc czepialski, > sluzba nie wydolna, > to moze forum pomoze? wątpie, co najwyżej stanie się jeszcze bardziej zakompleksiony i poczuje jeszcze bardziej "niezrozumiany", wyobcowany; > wiesz ,lubie wielkie wizje, wielkie wizje nie są złe > winobranie, "stolica", festiwal,lotnisko,tramwaje, > to tak piekne brzmi! winobranie - idea dobra, wykonanie, ostatnimy laty - tragiczne; a winnice są :P mamy nawet w centrum coś jakby winne wzgórze.. w mojej okolicy jeszcze z 20lat temu były pozostałości po winnicach; niestety zaorano to i postawiono domki.. zresztą sami mieszkańcy wskrzeszają tradycję.. www.winiarze.zgora.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1 stolica - Warszawa :) nazwa pochodzi od legendarnych postaci Warsa i Sawy (nadal uczą o tym w szkołach?); festival - jaki festival, chyba folkloru.. no i kabaretu :) www.ziemialubuska.pl/2009,1947,,.html www.festiwalkabaretu.pl/ lotnisko - dlaczego nie; byleby tani przewoźnicy byli, to ludzi nie będą musieli do Berlina śmigac :) a i bezrobocie nam spadnie, lekarze przestaną narzekac i nastanie ogólna szczęśliwość ;) tramwaje - tramwaje? jakie tramwaje? w życiu :) chociaż gorzowscy bracia jeden nam już podrzucili.. był taki koń... :) pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%84_troja%C5%84ski Odpowiedz Link Zgłoś