25.07.07, 22:50
Tyle debat w tym grajdole lubuskim się toczy , więc debata o jedynej jedynej
stolicy tego tworu jest chyba na czasie ? Gorzów czy Zielona ? Rozsądek
dyktuje Wrocław i Szczecin, a zarazem Poznań.
Obserwuj wątek
    • andrzejusa Re: GW cz ZG 25.07.07, 22:53
      ze wskazaniem na zg oczywiscie,
      no bo tam ,w babimoscie, to wielkie lotnisko ma byc!!!
      • sibod Re: GW cz ZG 25.07.07, 22:58
        A tramwaje ?
        • andrzejusa Re: GW cz ZG 25.07.07, 23:14
          tramwaje na lotnisku?
          czemu nie!
          za 300 mln to i tramwaje na lotnisku moga jezdzic!
          • Gość: bss Re: GW cz ZG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.07, 23:16
            Tak na lotnisko to jeszcze nie, ale w mieście tak. Cztery, a nawet pięć lini
            nie rozwiąże problemów iście podobnych jak te w GW. Ech te nasze wielki
            stolice...
            • andrzejusa Re: GW cz ZG 25.07.07, 23:26
              lotnisko to megalomania zielonej gory,
              nic z tego nie wyjdzie bo juz czasy sekretarzy
              minely bezpowrotnie.

              tramwjowych lini zbudowac sie za bardzo nie da,
              ale probujcie, probujcie,
              zawsze jak doplacicie do lini tramwajowych,
              to mniej zostanie na sny o potegach lotniczych!

              stary/stara,
              czestochowa ma jedna linie tramwajowa,
              a ty tu o czterech ,pieciu...

              nie od razu krakow...

              ale i to i to jest niemozliwe,
              wiec stolica woj. lubuskiego
              powinien zostac swiebodzin!!

              pozdrowienia

              ps. gdyby swiebodzinianie sie nie kwapili,
              to jednak gw , no bo te tramwaje , no i nowy most,
              i cudo architektoniczne przy moscie,
              no i te monitory!

              wszystko jak widac przemawia za swiebodzinem,
              ze wskazaniem na utramwajony i umonitorowany gw.
              • Gość: bss Re: GW cz ZG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.07, 23:41
                Ależ chłopie. Taką metropolię jak Zielonka stać i na lotnisko i na tramwaje.
                Tylko zakasać rękawy i do roboty. Zbudujemy nowy tor, jeszcze jeden nowy tor...
                K..., co ja p... ? Przecież to miasto w niedługim czasie osiągnie magiczną
                cyfrę 100 000 mieszkańców.
    • Gość: ziutek Re: GW cz ZG IP: *.ztpnet.pl 26.07.07, 13:08
      A nie sadzisz, ze powinno istniec jedno wojewodztwo ze stolica w ZG? :)
      • budrys77 Re: GW cz ZG 26.07.07, 13:26
        Gość portalu: ziutek napisał(a):

        > A nie sadzisz, ze powinno istniec jedno wojewodztwo ze stolica w ZG? :)

        Od Uralu po Lizbonę! To by w zupełności zaspokoiło pragnienia ZG, a jakie pole
        do popisu!!!
        • andrzejusa Re: GW cz ZG 26.07.07, 23:14
          oczywiscie ze powinno istniec jedno wojewodztwo!
          wojewodztwo polska ze stolica w zielonej gorze!!

          wy sie tam w falubazie pierdami przejmujecie:
          a czy moze piec linii tramwajowych?
          a moze lotnisko , co to berlinskie zakasuje?
          a moze wrocic do festiwalu?

          wy tam ciemnoczlonowskiego macie,
          czego sie wiec boicie?

          on na stos pojdzie,
          ale stolica wojewodztwa polskiego MUSI BYC ZIELONA GORA!!!
    • Gość: czepialski Re: GW cz ZG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.07, 23:44
      kolejny co na forum leczy kompleksy..
      • andrzejusa Re: GW cz ZG 26.07.07, 23:53
        gdzies "czeba"sie leczyc czepialski,
        sluzba nie wydolna,
        to moze forum pomoze?

        wiesz ,lubie wielkie wizje,
        winobranie, "stolica", festiwal,lotnisko,tramwaje,
        to tak piekne brzmi!

        a w rzeczywistosci:
        winobranie bez winnic,
        "stolica", chyba w burkina fasao,
        festiwal, piosenki radzieckiej,
        lotnisko, no taki" port lotniczy" ponizej 10 000
        pasazerow rocznie,
        tramwaje? takie nieosiagalne marzenie.

        taaaa,
        zielona gora wielka jest!!!!
        a jak nie jest,
        to i tak zielona gora wielka jest!!!!!!
        • Gość: czepialski Re: GW cz ZG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.07, 00:24
          > gdzies "czeba"sie leczyc czepialski,
          > sluzba nie wydolna,
          > to moze forum pomoze?
          wątpie, co najwyżej stanie się jeszcze bardziej zakompleksiony i poczuje
          jeszcze bardziej "niezrozumiany", wyobcowany;

          > wiesz ,lubie wielkie wizje,
          wielkie wizje nie są złe

          > winobranie, "stolica", festiwal,lotnisko,tramwaje,
          > to tak piekne brzmi!
          winobranie - idea dobra, wykonanie, ostatnimy laty - tragiczne; a winnice są :P
          mamy nawet w centrum coś jakby winne wzgórze.. w mojej okolicy jeszcze z 20lat
          temu były pozostałości po winnicach; niestety zaorano to i postawiono domki..
          zresztą sami mieszkańcy wskrzeszają tradycję..
          www.winiarze.zgora.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
          stolica - Warszawa :) nazwa pochodzi od legendarnych postaci Warsa i Sawy
          (nadal uczą o tym w szkołach?);

          festival - jaki festival, chyba folkloru.. no i kabaretu :)
          www.ziemialubuska.pl/2009,1947,,.html
          www.festiwalkabaretu.pl/
          lotnisko - dlaczego nie; byleby tani przewoźnicy byli, to ludzi nie będą
          musieli do Berlina śmigac :) a i bezrobocie nam spadnie, lekarze przestaną
          narzekac i nastanie ogólna szczęśliwość ;)

          tramwaje - tramwaje? jakie tramwaje? w życiu :) chociaż gorzowscy bracia jeden
          nam już podrzucili.. był taki koń... :)
          pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%84_troja%C5%84ski
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka