Dodaj do ulubionych

Który z naszych posłów wróci na Wiejską

29.09.07, 12:07
Panowie,,redaktorzy,,jak sie coś pisze to trzeba rzetelnie i prawde.
Z tymi rekrutami rzekomo ,,zalatwionymi ,,przez Surmacza to niepewna
spiewka.DLUGO JESZCZE NA NICH POCZEKAMY.trzeba chwalic dzien po
zachodzie słonca panowie ,,redaktorowie,,
Obserwuj wątek
    • Gość: Jola Który z naszych posłów wróci na Wiejską IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.07, 12:56
      Z tego co przetyczałam można stwierdzić jedno.Ten małomówny i niby
      cichy poseł Bojko załatwił najwięcej. Jak widać krowa która dużo
      ryczy mało mleka daje. Nie trzeba być gwiazdą i wymądrzać się przed
      mikrofonami. Brawo panie Bojko.
    • sceptyk31 Który z naszych posłów wróci na Wiejską 29.09.07, 13:06
      Bosaka nioewątpliwie sobie wybierzecie, ale za tance a nie
      politykę. Chociaż i w polityce staje się bardziej zrównowazony.
      Surmaczowi dajcie wolne,zaloży sobie firme kateringową , więc
      Rafalska nie zglodnieje.
    • Gość: Robinio Prawda o pis, lpr, samoobronie i sld. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.07, 15:25
      Populizm to:
      zachowanie polityczne polegające na głoszeniu tych poglądów, które są aktualnie
      najbardziej popularne w danej grupie społecznej, w celu łatwego zdobycia
      popularności, bez analizowania sensu tych poglądów oraz zastanawiania się nad
      realnymi możliwościami i rzeczywistymi skutkami wprowadzenia głoszonych poglądów
      w czyn. Często populizm przybiera formę schlebiania masom poprzez krytykowanie
      konkurencyjnego ugrupowania.
      Typowym przykładem populizmu jest np: jednoczesne głoszenie konieczności
      zmniejszenia podatków i wzrostu wydatków na opiekę socjalną, bez zastanawiania
      się jak w tej sytuacji zrównoważyć wydatki budżetowe.
      Populiści do głoszenia swoich poglądów wykorzystują też niejednokrotnie poglądy
      przeciwników politycznych, niekiedy przekręcając niektóre elementy, często
      przedstawiając je w czarnych barwach. Wykorzystuje się tutaj raczej
      psychologiczny aspekt oddziaływania na ludzi poprzez wzbudzanie u nich strachu
      przed jakimś nieszczęściem, które miałoby jakoby spowodować zrealizowanie
      programu owych przeciwników politycznych.
      • Gość: Nikita Re: Prawda o pis, lpr, samoobronie i sld. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.07, 20:31
        NO TO PRZYPOMNIJMY KŁAMCZUCHOWI TE JEGO ZASADY !!
        1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem
        2. Nie będzie koalicji z Samoobrona
        3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobroną.
        4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do
        władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy
        5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się
        sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS
        6. V-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w
        wiezieniu działaczy opozycji w latach 70
        7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.
        8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.
        9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
        10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.
        11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.
        12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.
        13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).
        14. Zredukujemy administrację państwową
        15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.
        Dla mnie, raz dane słowo, jest święte...
        (Jarosław Kaczyński 10 VII 2006)*

        PIS jest jak SLD, a nawet i gorsze. Własne układy, a inne złe.
    • Gość: Maria Który z naszych posłów wróci na Wiejską IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.07, 15:29
      My mamy Posła Bodgana Bojko i choć mało go w madiach,to jak na posła
      z opozycji starał się i pracował.Dodatkowo to u niego mamy darmowe
      porady prawne (1500 porad!!!)i interwencje w wielu sprawach zwykłych
      ludzi.
      Platforma powiatowa jest pierwsza w województwie,23 radny.Dzięki
      naszemu posłowi już w pow. nowosolskim działa i to dobrze koalicja
      PO+PSL na czele z Panią starostą z PO.
      Kto w Nowj Soli charytatywnie pomaga najwięcej i sie tym nie chwali
      też On.
      Głosuje na Posła Bojko
    • Gość: michu Który z naszych posłów wróci na Wiejską IP: *.ztpnet.pl 29.09.07, 17:33
      Kto to jest Bojko ??
      To ma byc posel ktory nas reprezentuje ?
      Albo taki Materna... niby lata biega a i tak nic z tego nie wychodzi tylko kupa
      smiechu jest jak sie wypowiada.
      Zreszta wiekszosc z wymienionych tu to takie same poselstwo.

      Wole tych co nie robia co chwila konferencji prasowych byle sie pokazac ale
      tych co pracuja.
    • kulka209 Który z naszych posłów wróci na Wiejską 29.09.07, 19:00
      Dla mnie ,mojej rodziny i znajomych w naszym województwie jest
      tylko jeden poseł który zasługuje na to by nas reprezentować .Jest
      to p.poseł Józef Zych!!!!
    • Gość: zielonogórzanin Który z naszych posłów wróci na Wiejską IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.07, 19:12
      Głosuję na PO i Pan Bojko ma mój głos!
      • Gość: sławek Re: Który z naszych posłów wróci na Wiejską IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.07, 19:59
        Najmniej zrobili i najgorsi może w całej historii to Bosak i Materna
        Jeden to dość mizerny poseł który tylko mówić ładnie umie,drugi
        nawet tyle nie potrafi.No ale dzisiaj najlepsi posłowie z naszego
        województwa to
        dla Kaczyńskiego i Giertycha bierni ,mierni ale wierni.
        • Gość: KRYSTEK Re: Który z naszych posłów wróci na Wiejską IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.07, 20:17
          Zgadzam się z opinią redaktorów,że najbardziej kompetentny to Fiedorowicz, dla
          mnie to jedyny facet z KLASĄ .
        • Gość: beja Fiedorowicz - tak- szkoda,że nie do Sejmu IP: *.ztpnet.pl 01.10.07, 10:29
          jeden z niewielu,któremu zależy nie tylko na "ulicy", przy której mieszka.
          Bosak i inni jemu podobni powinni uczyć sie od Fiedorowicza, jak być dobrym posłem.
          • Gość: Robi Re: Fiedorowicz - tak- szkoda,że nie do Sejmu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.07, 22:25
            Fiedorowicz- TAK ,uczciwy i kompetentny !
            głosuję na niego i trzymam kciuki,aby został senatorem!
    • Gość: Madzia Który z naszych posłów wróci na Wiejską IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.07, 10:05
      ZYCH na zasłużoną emeryturkę, pół życia się posłowało a poza gadaniem niewiele
      się zrobiło. Emeryturka się kłania.
      • Gość: aaaa Re: Który z naszych posłów wróci na Wiejską IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.07, 10:18
        Zych a co on takiego zrobił przez te wszystkie lata ?. wielkie nic
        • Gość: leria Bukiewicz - nie ! IP: *.ztpnet.pl 01.10.07, 10:13
          załatwia w sejmie swoje sprawy rodzinne dotyczące nieruchomości. Miała już
          szansę, której nie wykorzystała. Czas minął!!
        • Gość: leria Bosak ?-nie!- typowy karierowicz- zrobi wszystko. IP: *.ztpnet.pl 01.10.07, 10:19
          /dla siebie/-byleby tylko gdzieś zaistnieć. Został mu jeszcze "PLEJBOJ".
          Ligo Polskich Rodzin-/ech, szkoda słów/.
        • Gość: boksik Surmacz-nie! Zych-nie! IP: *.ztpnet.pl 01.10.07, 10:22
          Po prostu czas "odpocząć".
    • jankomu1 Który z naszych posłów wróci na Wiejską 02.10.07, 09:27
      Nie wróci bo jeszcze nie był, ale powinien być. To Witold Pahl. Gorzów ma
      dobrego kandydata. Na prawdę dobrego
    • Gość: ? Który z naszych posłów wróci na Wiejską IP: *.zgora.dialog.net.pl 03.10.07, 08:15
      ZYCHU -na emeryturke a nie na wiejską ......dosc sie nieruchomosci
      nachapałes -bedziesz mial z czego życ ....Bosak niech szkole tanca
      załozy ......jedyna rozsadna kandydatura w tym lubuskim bagienku
      nikczemnych i niegodnych to FIEDOREK -reszta kandydatur mnie nie
      powala.....a jak widze tą spasioną-czerwona morde na banerach
      jednego z dotychczasowych posłów z LID ( i obecnego kandydata) to
      mnie obrzydzenie bierze...
    • Gość: libuszanin Który z naszych posłów wróci na Wiejską IP: *.zgora.dialog.net.pl 08.10.07, 17:20
      mam wielką nadzieję że Józef Zych na Wiejską nie wróci!! Daj pan
      szansę młodym, przez takich "działaczy" PSL leży na łopatkach
      • Gość: aniaania22 Re: Który z naszych posłów wróci na Wiejską IP: *.novartis.com 11.10.07, 23:17
        Uważam,że nie tylko pan Zych powinien odejść.Dajmy szansę nowym
        ludziom w polityce, jeszcze nie skompromitowanym
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka