sliders
14.04.08, 15:56
www.zagan.org/news,zagan,791.html
Autor artykułu zarzuca zamach na domenę zagan.pl. Co o tym sądzicie? Czy
najprostszy adres internetowy, przy pomocy którego można by było trafić do
naszego miasta powinien być w rękach UM? Czy też prywatne instytucje mogły by
go lepiej wykorzystać. Wydaje się że na pierwszym miejscu powinno zostać
postawione dobro mieszkańców. Serwis musi przekazywać zawsze aktualne i pewne
informacje z życia miasta. Oczywiste jest także że to w czyich rękach znajduje
się domena nie może mieć wpływu na jakość odbioru przekazu.