Dodaj do ulubionych

Walka o domenę

14.04.08, 15:56
www.zagan.org/news,zagan,791.html
Autor artykułu zarzuca zamach na domenę zagan.pl. Co o tym sądzicie? Czy
najprostszy adres internetowy, przy pomocy którego można by było trafić do
naszego miasta powinien być w rękach UM? Czy też prywatne instytucje mogły by
go lepiej wykorzystać. Wydaje się że na pierwszym miejscu powinno zostać
postawione dobro mieszkańców. Serwis musi przekazywać zawsze aktualne i pewne
informacje z życia miasta. Oczywiste jest także że to w czyich rękach znajduje
się domena nie może mieć wpływu na jakość odbioru przekazu.
Obserwuj wątek
    • cancro Re: Walka o domenę 15.04.08, 18:20
      Ha! Znak czasów. Domeny stały się towarem jak wszystko inne. Myślę jednak, ze
      miasto powinno mieć swoją powiedzmy "tubę" Najlepsze moim zdaniem wyjście to
      sprzedać dotychczasową i założyć nową domenę. Sądzę, że naleźliby się w UM
      ludzie, którzy potrafią to zrobić. Mylę się?
      • sliders Re: Walka o domenę 08.05.08, 10:00
        Pewnie że by się znaleźli a jeśli nie to wystarczy zlecenie dla firmy
        zewnętrznej i tyle. Nowa domena wraz z nowym designe to było by to!:D Obecna
        strona miasta ma PR 5! Dla tych co się znają wiedzą że to bardzo dużo. Widać że
        ktoś jednak tam zagląda. Niestety UM chyba nie docenia wartości tego medium.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka