Gość: Suzka IP: *.zgora.dialog.net.pl 25.11.03, 14:22 gDZIE W Zg NA SYLWESTRA!?PORADZCIE!!!!HELP!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj