Dodaj do ulubionych

SOS -zaginal student Collegium Polonicum

23.04.09, 15:34
Zaginął student Collegium Polonicum

Antipov Yevegen, student Collegium Polonicym zaginął 16 kwietnia.
Ostatni raz widziany był w klubie "Bananas" we Frankfurcie nad Odrą,
około godz. 1.00 w nocy. Osoby posiadające informacje na temat
zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w
Słubicach pod numerem telefonu 95 759 28 11.




Zaginiony studiował filologię polską dla obcokrajowców w Collegium
Polonicum.

Rysopis:


wzrost około 180 cm
średniej budowy ciała
oczy zielone
ciemne włosy
w dniu zaginięcia miał na sobie szarą bluzę w paski
wiek: 23 lata
może nie posiadać dowodu tożsamości

Obserwuj wątek
    • Gość: :-( Re: SOS -zaginal student Collegium Polonicum IP: 89.218.84.* 24.04.09, 13:10
      kolejna tragedia ?
      • luhiny Niestety stała się tragedia... 26.04.09, 05:53
        Dlaczego chłopak został sam w dyskotece ? Gdzie byli
        jego "przyjaciele"? Czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy...? Może
        jednak ktoś z najbliższych kolegów wie coś więcej na temat tych
        tragicznych okoliczności ?

        Pytań jest wiele i ból straszny-to wcale nie musiało się zdarzyć.
        • Gość: ["] Re: Niestety stała się tragedia... IP: 89.218.84.* 27.04.09, 05:20
          slubice24.pl/index.php/20090422854/Aktualnosci/Zaginal-student-Collegium-Polonicum.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka