przerekin 08.05.04, 23:11 Witam Czy da sie wysylac przez internet SMS na angielska komorke? Jesli tak to gdzie znajde jakies bramki? Numer sieci zaczyna sie od (44)774... Pozdrawiam, Maciek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Peppers Da sie IP: *.acn.pl 09.05.04, 09:14 Da sie tylko musisz wpisac numer kierunkowy do Anglii. Wiekszosc platnych bramek wysyla SMSy do wszystkich sieci. A ztyh bezplatnych to musisz poprobowac. Wpisz sobie w dowolna wyszukiwarke SMS albo Bramka_SMS. Pozdarwiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dariusz Re: Da sie IP: 81.15.189.* 09.05.04, 21:31 Wejdz na bramka.kuptelefon.pl Tam jest dobra niezawodna bramka Odpowiedz Link Zgłoś
przerekin Re: Da sie 09.05.04, 22:31 czy jestem slepy czy nie ma tam angli, wielkiej brytanii, zjednoczonego krolestwa itd? pozdrawiam, Maciek Odpowiedz Link Zgłoś