Dodaj do ulubionych

SMS do angli

08.05.04, 23:11
Witam

Czy da sie wysylac przez internet SMS na angielska komorke? Jesli tak to
gdzie znajde jakies bramki?

Numer sieci zaczyna sie od (44)774...

Pozdrawiam,
Maciek
Obserwuj wątek
    • Gość: Peppers Da sie IP: *.acn.pl 09.05.04, 09:14
      Da sie tylko musisz wpisac numer kierunkowy do Anglii. Wiekszosc platnych
      bramek wysyla SMSy do wszystkich sieci. A ztyh bezplatnych to musisz
      poprobowac. Wpisz sobie w dowolna wyszukiwarke SMS albo Bramka_SMS.

      Pozdarwiam!
      • Gość: dariusz Re: Da sie IP: 81.15.189.* 09.05.04, 21:31
        Wejdz na bramka.kuptelefon.pl

        Tam jest dobra niezawodna bramka
        • przerekin Re: Da sie 09.05.04, 22:31
          czy jestem slepy czy nie ma tam angli, wielkiej brytanii, zjednoczonego
          krolestwa itd?

          pozdrawiam,
          Maciek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka