Dodaj do ulubionych

GG na Galaxy II

IP: *.proxy.aol.com 26.08.11, 16:16
Hallo do wszystkich, kupilam sobie taki super Smartphon i chcialabym moc prowadzic rozmowy na GG przez niego. Czy jest jakis program, ktory moge zainstalowac i bedzie mi moj nik z gg dzialal?
Z gory dziekuje.
babcia Weronika
Obserwuj wątek
    • wicehrabia.julian Re: GG na Galaxy II 27.08.11, 11:03
      Gość portalu: Babcia Weronika napisał(a):

      > Hallo do wszystkich, kupilam sobie taki super Smartphon i chcialabym moc prowad
      > zic rozmowy na GG przez niego. Czy jest jakis program, ktory moge zainstalowac
      > i bedzie mi moj nik z gg dzialal?
      > Z gory dziekuje.
      > babcia Weronika

      babciu zajrzyj na strony gg, tam powinna być jakaś aplikacja do pobrania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka