Gość: Babcia Weronika
IP: *.proxy.aol.com
26.08.11, 16:16
Hallo do wszystkich, kupilam sobie taki super Smartphon i chcialabym moc prowadzic rozmowy na GG przez niego. Czy jest jakis program, ktory moge zainstalowac i bedzie mi moj nik z gg dzialal?
Z gory dziekuje.
babcia Weronika