Dodaj do ulubionych

Sms głosowy

IP: *.highway.telekom.at 09.07.04, 22:54
Witam!
Dostalem smsa glosowego na telefon stacjonarny sieci Telekomunikacji Polskiej
SA o nie milej tresci,wiem ze na koncu czytaja numer telefonu nadawcy ale nie
zapamietalem:/ Jest teraz mozliwos ponownego odsluchania tego smsa lub
sprawdzenie numeru nadawcy??? Bardzo prosze o pomoc :)
Obserwuj wątek
      • Gość: Peppers Hmm IP: *.acn.pl 10.07.04, 11:56
        Nie wiem czy jest taka mozliwosc ale wiem na 99% ze to Ci nic nie da. Jesli
        gosc, ktory to pisal choc troche zna sie na rzeczy to ablbo uzyl do tego
        telefonu pre-paid (na karte) ktory nie jest przypisany do zadnej osoby, albo
        uzyl ogolnie dostepnej budki telefonicznej z zlotym aparatem. Jesli w tym SMSie
        byly zawarte grozby karalne, to idz z tym na policje. Oni sie tym zajma choc
        prawdopodobnie nie dojda do niczego z uwagi na to co napisalem wczesniej. No,
        ale zawsze lepiej aby sprawa zajeli sie specjalisci albo aby chociaz o niej
        wiedzieli.

Pozdarwiam!
      • Gość: Peppers Raczej nie ma IP: *.acn.pl 12.07.04, 19:06
        Raczej nie ma. Mozesz ewentualnie sprobowac wyciagnac od TPSA billing rozmow
        przychodzacych. Ale nie wiem, czy SMS wliczaja sie do takiego billingu. Zreszta
        jesli nawet to pewnie jako nadawca bedzie widnialo jakies ogolne centrum
        wiadomosci SMS. Mysle, ze samemu masz bardzo nikle szanse sprawdzenia tego po
        fakcie. Jesli jednak w tym SMSie byly grozby karalne radze Ci pojsc na policje.

Pozdarwiam!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka