Dodaj do ulubionych

TELEPOLSKA

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.04, 17:57
co sądzicie o ofercie operatora TELEPOLSKA; czy ktos korzysta z jego usług -
np. dostępnośc call-center, czas reakcji na uwagi;
może będę musiał z nich skorzystac;
każda wiadomość dobra;
pzdr
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka