Gość: Michał IP: *.zgora.dialog.net.pl 07.11.04, 19:52 Hejka, czy ktoś używa podobnego bezabonamentowego? Interesuje mnie co mogę sobie śćiągnąć, tzn. jakie programy? czy instalacja jest skomplikowana? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
m.gregor Re: Cyfrowy zestaw SAT 07.11.04, 23:47 Wiesz ze cross posting jest nizgodny z netykieta? A poza tym NTF. sat-digital-tv.isp.net.pl Odpowiedz Link Zgłoś