Dodaj do ulubionych

Cyfrowy zestaw SAT

IP: *.zgora.dialog.net.pl 07.11.04, 19:52
Hejka, czy ktoś używa podobnego bezabonamentowego? Interesuje mnie co mogę
sobie śćiągnąć, tzn. jakie programy? czy instalacja jest skomplikowana?
Obserwuj wątek
    • m.gregor Re: Cyfrowy zestaw SAT 07.11.04, 23:47
      Wiesz ze cross posting jest nizgodny z netykieta? A poza tym NTF.
      sat-digital-tv.isp.net.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka