Dodaj do ulubionych

kupic motorole e398???

IP: *.vline.pl 30.11.04, 12:34
napiszcie czy macie juz jakis doswiadczenia z tym tel.
wyczytalam na innych forach ze kiepsko trzyma bateria
ze procesor za slaby
ze filmow nie mozna nagrac
ale niewiele jest opinii o tym telefonie
wiec pytam tu na moim ulubionym forum ;-)
Obserwuj wątek
    • barracuda7110 Re: kupic motorole e398??? 30.11.04, 17:23
      Wg mnie to całkiem dobry telefon. Niestety nie miałem okazji jeszcze się nim
      pobawić. Co do procesora to chyba jakieś fatum wisi nad motorolą. Mój kumpel
      narzeka na słaby procesor w e365.

Filmy zazwyczaj są krótkie i do tego marnej jakości choć w tym telefonie
      zastosowali wymienne karty pamięci więc raczej byłoby gdzie zapisać klip. Nie
      byłby to jednakże film o jakości nawet porównywalnej z najtańszą nawet kamerą
      cyfrową. Nie wiem czy jest to istotny minus czy też jedynie brak jakiegoś bajeru.
      • barracuda7110 Re: kupic motorole e398??? 01.12.04, 10:50
        Nagrywać i odtwarzać filmy potrafi alcatel 756. Nie wiem tylko czemu bardzo
        szybko zniknął z salonów ery...

Nokie sobie odpuść. Mają makabryczne wyświetlacze. Nie dość, że nic na nich nie
        widać (zaawansowana pikseloza) to jeszcze ilość kolorów jest chyba czysto
        teoretyczna.
        Bawiłem się ostatnio nokia 3220 mojej znajomej i po chwili stwierdziłem, że za
        taki złom niedałbym 5 zł a co dopiero 120. Fatalne menu, od patrzenia się na
        ekranik bolą oczy, klawiatura cięzka w obsłudze (szczególnie klawisz służacy do
        poruszania się po menu). Z przyjemnością wróciłem do mojego alcatela 535 :).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka