IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 10:02
Po zainstalowaniu sterowników do kabla do SE T630 system nie wykrywa mi
zainstalowanego portu USB ani COM tylko wykrywa mi w innych urządzeniach usb
data cable.Co mam robić żeby mi wykryło prawidłowo?
Obserwuj wątek
    • Gość: blq zawsze musicie tak falami nadchodzić? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.05, 10:15
      forum.gazeta.pl/forum/73,46481,1540823.html?f=75&w=28407389&a=28414870&rep=1
      i jeszcze:

      www.forum.club-se.pl/t630-vf45.htm?sid=47cbb78cf66f04a03ce6a83d6674d26e
      na pewno ktos juz mial ten problem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka