mariuncio 23.12.05, 00:50 jesli mozecie to napiszcie mi czy jest juz mozliwosc sciagniecia simlocka w tej noki w Polsce i czy mozna wgrac polskie menu.czekam na wasze odpowiedzi Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
charlie_x zla wiadomosc. 23.12.05, 13:48 ..niestety,ale ani w Polsce,ani gdziekolwiek w UE,na dzien dzisiejszy nie takiej mozliwosci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gall Re: simlock do NOKI n70 IP: *.adsl.alicedsl.de 20.01.06, 10:02 W stuttgarcie wgrywaja polskie menu za 19 € Odpowiedz Link Zgłoś