Dodaj do ulubionych

simlock do NOKI n70

23.12.05, 00:50
jesli mozecie to napiszcie mi czy jest juz mozliwosc sciagniecia simlocka w
tej noki w Polsce i czy mozna wgrac polskie menu.czekam na wasze odpowiedzi
Obserwuj wątek
    • charlie_x zla wiadomosc. 23.12.05, 13:48
      ..niestety,ale ani w Polsce,ani gdziekolwiek w UE,na dzien
      dzisiejszy nie takiej mozliwosci.
    • Gość: gall Re: simlock do NOKI n70 IP: *.adsl.alicedsl.de 20.01.06, 10:02
      W stuttgarcie wgrywaja polskie menu za 19 €

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka