Gość: Magda M IP: *.autocom.pl 25.12.05, 14:27 Czy ktoś już może się podzielić opinią na temat w/w telefonu ? Pozdrawiam i dziękuję. Madzia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
blq Re: Motorola L6 25.12.05, 15:36 Telefon technicznie bardzo przeciętny. Zadnych ciekawych funkcji itp. On ma po prostu wyglądać, i praktycznie każdy, kto chce sobie taki kupić nie zaprzecza temu. Jeśli lubisz telefony o dziwnych kształtach, to czemu nie? Ale jak szukasz telefonu ciekawego nie wizualnie, lecz technicznie - to nie polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magda M Re: Motorola L6 IP: *.autocom.pl 25.12.05, 18:48 Dzięki i za to, ale najbardziej ciekawi mnie czy on naprawdę ma taką dobrą baterię. (do 400 godz) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ALA Re: Motorola L6 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.06, 18:19 MAM JUZ TEN ŚLICZNY TELEFONIK:) JAK ZCIĄGNE SINLOCKA TO SIĘ PODZIELE WIEDZĄ NA JEGO TEMAT... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: domZer Re: Motorola L6 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.06, 21:09 Ten telefon jest super!!już go mam!!wygląd extra i nie zgodziłbym się że technicznie przeciętny ma bardzo dobry wyświetlacz wychodzą wysokiej jakości zdjęcia,kamera video,bluetooth,wysokiej jakości polifonia(jak na każdej Motoroli)bateria długo trzyma,10mb pamięci.I nie patrz na zdjęcia bo one nie oddadzą jej super wyglądu trzeba poprostu ją zobaczyć.Uważam że wygląda lepiej niż V3!!!pozdrawiam!!=) Odpowiedz Link Zgłoś
blq Re: Motorola L6 04.01.06, 21:44 Gość portalu: domZer napisał(a): > Ten telefon jest super!! Może bez przesady - ale fajny jest. > już go mam!! gratuluję. > wygląd extra owszem > i nie zgodziłbym się że technicznie przeciętny niestety jest technicznie przeciętny. > ma bardzo dobry wyświetlacz na tle nokii w tej cenie - owszem. ale już o wiele tańsza motorola v300 ma lepszy wyświetlacz. > wychodzą wysokiej jakości zdjęcia eeeetam. standardowe VGA >,kamera video,bluetooth,wysokiej jakości polifonia(jak na każdej > Motoroli) oczywiście że tak. ja twierdze że jak na motorolę jest przeciętny. nie jak na telefon. w porównaniu do nokii 6020... :) > bateria długo trzyma,10mb pamięci.I nie patrz na zdjęcia bo one nie > oddadzą jej super wyglądu trzeba poprostu ją zobaczyć.Uważam że wygląda lepiej > niż V3!!!pozdrawiam!!=) też uważam że wygląda lepiej niż v3! a jeśli chodzi o możliwości techniczne - polecam L7! to już jest niezły standard! PS. może i mam wysokie wymagania wobec telefonów, ale trudno ich nie mieć mając w domu 2*k750i i do tego w800i... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jo Re: Motorola L6 IP: *.chello.pl 04.01.06, 23:08 > PS. może i mam wysokie wymagania wobec telefonów, ale trudno ich nie mieć mając > w domu 2*k750i i do tego w800i... Gratulujemy. Odpowiedz Link Zgłoś
buraque Re: Motorola L6 04.01.06, 23:52 blq napisał: > PS. może i mam wysokie wymagania wobec telefonów, ale trudno ich nie mieć mając > w domu 2*k750i i do tego w800i... cieszę się twoim szczęściem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piszczyk Re: Motorola L6 IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 17.01.06, 17:43 może mi ktoś powiedzieć (lub napisać :-) jak podłączyć ten telefon do kompa? w zestawie nie było płytki ze sterownikami ani kabla więc załatwiłem sobie płytke od V3 a kabel mam (co prawda od cyfrówki) i wykrywa telefon tylko jako modem - zero komunikacji pomiędzy kompem a telefonem - proszę o jakieś informacje. pozdrawiam, Łukasz (mój e-mail to LUKEKOW@TENBIT.PL, lub gg 8100547) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fazu Re: Motorola L6 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.06, 11:18 Witam, uwazam, ze nie ma sensu porownywac walorow technicznych tego telefonu w/g mnie ma on byc poprostu elegancki i wygodny w uzytkowaniu... Od zdjec mam canona a od mp3 irivera, teraz potrzebuje jeszcze telefonu ktory bedzie spelnial swoje funkcje: dzwonil, smsowal, mial duzo wpisow i dobra baterie- i chyba znalazlem wlasnie w postaci tego :) Odpowiedz Link Zgłoś
jaki71 Re: Motorola L6 07.03.06, 19:54 blq napisał: > też uważam że wygląda lepiej niż v3! a jeśli chodzi o możliwości techniczne - > polecam L7! to już jest niezły standard! Wlasnie to zdanie mnie zastanowilo :))) Jakie sa roznice miedzy L6 a L7 poza kolorem ;))) Ze roznia sie wyswietlaczem i bateria to wiem ale to nie przemawia za tym zeby L7 byl tak duzo lepszy. Kolejna roznica jaka widze to jest/sa klijenci poczty. A co wiecej??? Szukam czegos dla zony i te roznice w jej wypadku nie przekladaja sie na roznice w cenie. Nigdy tego nie wykozysta. W czym wlasnie niby L& jest tak duzo lepszy?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Heniek 32 lata Re: Motorola L6 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.06, 15:19 Motorolkę L6 mam od kilku dni w sieci Era i jestem nią poprostu zachwycony jeste wspaniała pod kazdym względem.Chcesz o tym poklikać? heniek.heniek@buziaczek.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: neron Re: Motorola L6 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.06, 15:01 ile ta motorola ma pamieci wbudowanej? 10 czy 5 mb? bo rozne zrodla roznie podaja Odpowiedz Link Zgłoś
blq Re: Motorola L6 08.01.06, 15:08 teoretycznie jest to nawet 11,5 MB, z tym że "śmieci" (szablony MMS, ems, denne dzwonki, filmiki i animacje) jak zwykle zajmują pare MB - a ile dokładnie to już od wersji softu i operatora zależy. no nie przypuszczam, że aż 6MB, wiec na pewno ma więcej niż 5MB. Odpowiedz Link Zgłoś
motorolnik Re: Motorola L6 08.03.06, 21:19 Na drugi raz nie PRZYPUSZCZAJ, tylko sprawdź! Pamięć dostępna dla użytkownika bez usuwania standardowego zestawu plików to ponad 10 MB! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arczi Re: Motorola L6 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.06, 15:31 Skusiłem się na ten model. Mam go od niedawna i z samego aparatu jestem zadowolony. Wściekam się tylko bo nie mogę nigdzie zdobyć oprogramowania na kompa żeby pozgrywać fotki przez usb. Mam kabel ale softu nigdzie. Bym wiedział, że będą takie trudności to wybrałbym Nokię. Może macie jakieś źródełko, gdzie można ściągnąć sterowniki na XP i PhoneTools-a. Chętnie odkupię też płytkę z tym (za rozsądną cenę). Pozdrawiam. Jak byście coś wiedzieli to dajcie znać na redakcja@swiebodzin.com. Odpowiedz Link Zgłoś
blq Re: Motorola L6 17.01.06, 15:39 www.cel-unlock.com/prog.htm www.v980.net/descargas/programas/ jackq.ovh.org/ 202.44.71.148/eoffice/e398/download.php Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piszczyk POMOCY - L6 do kompa - jak??? IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 17.01.06, 17:44 może mi ktoś powiedzieć (lub napisać :-) jak podłączyć ten telefon do kompa? w zestawie nie było płytki ze sterownikami ani kabla więc załatwiłem sobie płytke od V3 a kabel mam (co prawda od cyfrówki) i wykrywa telefon tylko jako modem - zero komunikacji pomiędzy kompem a telefonem - proszę o jakieś informacje. pozdrawiam, Łukasz (mój e-mail to LUKEKOW@TENBIT.PL, lub gg 8100547) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mgg Re: POMOCY - L6 do kompa - jak??? IP: *.renicom.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.06, 19:09 Motorola L7 naprawde niezle wygląda (chcialabym kiedys sprobowac pouzywac telefonu z taka klawiatura, ciekawe czy ma ona jakies powazne wady??) jest cienka, fajnie,ale z podanych rozmiarow wynika tez ze i wysoka i szeroka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ycbo Re: POMOCY - L6 do kompa - jak??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.06, 21:23 blq - PS. może i mam wysokie wymagania wobec telefonów, ale trudno ich nie mieć mając w domu 2*k750i i do tego w800i... A w domu u mojej ciotki to jest gęś na łańcuchu i dwa złote zęby w torebce po orzeszkach. Odpowiedz Link Zgłoś
uncledonken Re: POMOCY - L6 do kompa - jak??? 07.03.06, 21:59 Czepiasz się, jakby Cie było stać na kilka mercedesów klasy S, kupiłbys coś pokroju mondeo ?! Odpowiedz Link Zgłoś
barracuda7110 Re: POMOCY - L6 do kompa - jak??? 07.03.06, 23:48 Kupiłbym bmw "5" i rozwalił na drzewie :). Odpowiedz Link Zgłoś
blq ycbo 08.03.06, 10:35 > A w domu u mojej ciotki to jest gęś na łańcuchu i dwa złote zęby w torebce po > orzeszkach. Zrób sobie z gęsi objadek, zęby sprzedaj i zaszalej. Rozładujesz się emocjonalnie, może nawet Ci sie nastrój poprawi? Odpowiedz Link Zgłoś