IP: *.elsat.net.pl 28.12.05, 20:19
Mam LG G7050 kupiam dziś irdę. Zaisnrtalowałam oprogramowanie. lecz nie mam
teraz programu by połączyć się z kompem. Pomóżcie proszę!!1
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka