Gość: Sabina IP: *.elsat.net.pl 28.12.05, 20:19 Mam LG G7050 kupiam dziś irdę. Zaisnrtalowałam oprogramowanie. lecz nie mam teraz programu by połączyć się z kompem. Pomóżcie proszę!!1 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj