Gość: aleksandraWawa
IP: *.chello.pl
28.02.07, 15:49
Witam
Poszukuje oprogramowania do telefoni VOIP. Posiadam telefon w tej technoligi
plus numer. Polaczenia przychadzace czasem musze zawiesic funkcja hold ale
program, ktory uzywam X-Lite posiada ta funkce ale jest ona glucha. Chciala
bym aby leciala tam jakas melodia wybrana przeze mnie. Co mozecie polecic?
Pozdrawiam wszystkich
Ola