Dodaj do ulubionych

VOIP i funkcja HOLD

IP: *.chello.pl 28.02.07, 15:49
Witam
Poszukuje oprogramowania do telefoni VOIP. Posiadam telefon w tej technoligi
plus numer. Polaczenia przychadzace czasem musze zawiesic funkcja hold ale
program, ktory uzywam X-Lite posiada ta funkce ale jest ona glucha. Chciala
bym aby leciala tam jakas melodia wybrana przeze mnie. Co mozecie polecic?

Pozdrawiam wszystkich
Ola
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka