Gość: jerzy IP: *.nsm.pl 30.05.07, 14:58 wprowadzilem w aparacie haslo, po ktorym nie mozna go uruchomic po wymianie karty sim . teraz chce sie wymienic aparatami z zona, ale nie pamietam hasla !! prosze o pomoc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yavorius Re: nokia 6020 pomocy 30.05.07, 14:59 Jeśli nie jest to standardowe hasło 12345, pozostaje oddanie telefonu do jakiegoś punktu serwisowego. Odpowiedz Link Zgłoś
wichura Re: nokia 6020 pomocy 31.05.07, 11:46 Jeśli to Nokia, to spróbuj znaleźć w necie coś pod hasłem "security mastercode reset" - parę razy użyłem i działa, ale niestety "moja" stronka stała się w między czasie płatna... Odpowiedz Link Zgłoś