Dodaj do ulubionych

czy się uda ?

23.09.03, 14:34
mam do sprzedania panasonica G520 i nokie 3310, czy sa szanse ze uda mi sie
je jeszcze sprzedac ?
Obserwuj wątek
    • Gość: zdzichu Re: czy się uda ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.03, 16:16
      nokie to ja moge od ciebie kupic
    • Gość: Gamling Re: czy się uda ? IP: *.bsipl.com.pl 23.09.03, 23:42
      Raczej tak, chociaz kokosow za to nie dostaniesz. Popytaj w komisach
      Pozdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka