rasten2 23.09.03, 14:34 mam do sprzedania panasonica G520 i nokie 3310, czy sa szanse ze uda mi sie je jeszcze sprzedac ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zdzichu Re: czy się uda ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.03, 16:16 nokie to ja moge od ciebie kupic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gamling Re: czy się uda ? IP: *.bsipl.com.pl 23.09.03, 23:42 Raczej tak, chociaz kokosow za to nie dostaniesz. Popytaj w komisach Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś