Gość: Hela
IP: *.bb.online.no
05.09.04, 23:39
Za serem bialym mi teskno i za kabanosami mi teskno.
A na mysl o flakach z majerankiem az sie lezka w oku kreci.
I na nic mi kuchnie swiata, na nic mi Tobruk i Narvik jak tak naprawde, ale
to naprawde zachce mi sie bigosiska miesnego i aromatycznego...