IP: 82.146.247.* 27.10.05, 16:35
Poszukuję puszek "Delekty" z cukrem waniliowym i proszkiem do pieczenia,może
ktoś wie gdzie można je kupić??
Obserwuj wątek
    • sloggi Re: puszki 29.10.05, 15:51
      A jest takie cudo?
    • ampolion Re: puszki 29.10.05, 16:40

      www.delecta.pl/10936.xml

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka