Dodaj do ulubionych

Gdynia Depilacja laserowa

IP: *.sprintdatacenter.net 18.07.18, 10:32
Korzytał ktoś z depilacji laserowej w Gdyni????? Możecie mi polecic jakis gabinet? Albo odradzić jak nie byliście zadowoleni?
Obserwuj wątek
    • Gość: buria Re: Gdynia Depilacja laserowa IP: *.dynamic.chello.pl 29.07.18, 09:53
      W Gdyni mogę polecić Ci gabinet depilacji na Powstania Styczniowego. Fachowa obsługa, jest profesjonalnie. No i mają tam najlepszy laser vectus. Ceny są znośne, jest troche drożej niz light sheer ale ogólnie efekty lepsze i można wybrać się na mniej zabiegów tak więc jedno wchodzi w drugie (no i vectus łapie również jaśniejsze włosy podczas gdy light sheer działa raczej jedynie na ciemne). Najlepiej jest zadzwonić i dopytac się o szczegóły?
          • Gość: Adrianna Re: Gdynia Depilacja laserowa IP: *.sprintdatacenter.net 07.08.18, 12:43
            Nie byłam na żadnej innej depilacji niż ipl ale jesli chodzi o ipl to serdecznie odradzam :( Byłam i to nie działa, jedynie stracisz na tym kasę. Efektu normalnie zero.Dodatkowo byłam bardzo niezadowolona z gabinetu w jakim byłam bo właścicielka jak i osoba która wykonywała depilację ipl była niemiła i źle mnie potraktowała Tak jakbym byla intruzem. Dodatkowo reklamowaly inne zabiegi. Wykupiłam sobie grupony i jakbym nie miała całego pakietu to pewnie bym po 1 zabiegu wyszła.
            • Gość: Serina Re: Gdynia Depilacja laserowa IP: *.152.184.231.trinitygames.net 14.06.19, 10:21
              Adrianna, bo ipl nie ma zbyt dobrych opinii i to jest zdecydowanie co innego niż vectus. Po pierwsze przy vectusie nic nie boli i czujesz się komfortowo, po drugie jest dużo dokładniejszy i nie trzeba robić tyle zabiegów żeby pozbyć się owłosienia i po trzecie tak już jak wspomniała buria usuwa też jasne włoski a to rzadkość. Ma jeszcze wiele innych zalet, ale to możesz sobie doczytać tutaj: nowoczesnadepilacja.pl/laser-vectus-a-ipl-porownanie/
    • syriaa Re: Gdynia Depilacja laserowa 04.12.18, 23:16
      Polecam zabiegi depilacji laserowej w przychodni evi-med na wzgórzu św maksymiliana. Czasem są promocje ale to co chyba ważniejsze to, że zabiegi robią lekarze dermatolodzy. Jakoś mam większe zaufanie do lekarza, mimo wszystko:)
    • Gość: Laiten Re: Gdynia Depilacja laserowa IP: *.dynamic.mm.pl 17.06.19, 07:13
      Dużo tutaj zależy od tego do jakiego gabinetu się wybierzecie bo rózne rodzaje gabinetów mają rózne urządzenia. I nie zawsze są to urządzenia najlepszego sortu. Nie polecam na pewno depilacji światłem z uwagi na to, że daje efekty jedynie na chwilę i włoski potem odrastają.... Takie urzadzenie można sobie tak poza tym kupić samodzielnie.

Zerknijcie sobie tutaj:
      artdermaclinic.pl/blog/64-jak-dlugo-dziala-depilacja-laserowa
      Na stronie jest opisane na jakie urządzenie warto jest się tutaj pisać!
    • Gość: firme Re: Gdynia Depilacja laserowa IP: *.dataspace.pl 12.02.20, 07:28
      Jakieś pojedyncze są ale bardzo jasne, cienkie i nie depiluję ich bo chyba tylko ja je widzę. Za pół roku prawilnie powinnam wybrać się na zabieg przypominający ale zastanawiam sie czy iść czy nie bo stan taki jak jest teraz odpowiada mi Pewnie wybiorę się ale dopiero za rok. Co ciekawe to zupełnie mnie nie bolało. Czytałam opinie, że jest nieprzyjemne ale mogę tutaj z ręką na sercu napisać, że niczego nie czułam. Nie miałam żadnych zaczerwienień, nawet się trochę bałam po pierwszym zabiegu ze nie będzie efektu skoro nie miałam żadnych dolegliwości :D Ale efekt był. Chodzi tutaj o to, że vectus jako urządzenie dopasowuje moc do skóry.
    • Gość: Shats Re: Gdynia Depilacja laserowa IP: *.242.140.140.iaas.home-whs.pl 06.05.20, 07:10
      Pozwolę sobie dać jeszcze dobry artykuł:
      depilacjalaserem.info.pl/gladkie-i-szczuple-nogi-jak-to-osiagnac/

Opisane sa tutaj dokładnie rodzaje depilacji laserowej, na jakie mozna się wybrać. A jest ich sporo tak samo jak urządzeń do depilacji laserem
      .

Najmniej skuteczne sa tak zwane rodzaje depilacji ipl czyli depilacja światłem.

Najbardziej skuteczna jest depilacja light sheer, czyli depilacja laserem diodowym i ta depilacja rzeczywiście jest w stanie przynieść najlepsze rezultaty.
    • cytrynowabeza Re: Gdynia Depilacja laserowa 26.08.20, 23:12
      Najlepszy gabinet w Gdyni, gdzie wykonają ci profesjonalna depilację laserową to Laserina - www.laserina.pl/ . Salon ma super nowoczesny laser diodowy, a także profesjonalny (i przemiły) personel. Dzięki temu zabieg jest precyzyjnie dopasowany do twoich potrzeb i skóry, a tym samym w pełni bezpieczny bezbolesny (a to jest dla mnie kluczowym elementem). W gabinecie możesz liczyć na empatyczne, ale również rzeczowe podejście, możesz zadawać pytania dotyczące zabiegu - na wszystkie dostaniesz wyczerpujące odpowiedzi.
    • Gość: enve Re: Gdynia Depilacja laserowa IP: 185.97.16.* 09.11.20, 09:39
      Mialam podobne problemy aczkolwiek z restauracja. Nie stresowałam się tak bardzo bo w sumie suma jaką zapłaciłam nie była taka wysoka, z drugiej strony zachowanie firmy mnie zniechęciło. Odzyskałam pieniądze ale tak jak tutaj piszecie, musiałam sie samodzielnie dowiadywać, dopytywać oraz pisać maile. Na pewno nie powinno tak to wygladać ale powinno być załatwione z automatu. Firma samodzielnie powinna od razu weryfikować czy dany zakład zakończyl dzialalność.

Poza tym możę i dobrze, ze się nie zdecydowałaś na depilację ipl tam na miejscu bo nie wiem czy czytałaś ale nie jest to depilacja laserowa ale depilacja światłem a taka depilacja za duzej róznicy nie robi. I włoski odrastaja. MOja koleżanka wybrała sie na ponad 20 zabiegów oraz nic jej to nie pomogło. Mówiła, ze to wyrzucone pieniadze w błoto. Zresztą najlepiej jest jak sobie poczytasz o tym w sieci.

Sama chodziłam na Thunder mt i ten laser daje już trwały rezultat....
      selectbeauty.pl/blog/5-powodow-dla-ktorych-warto-zdecydowac-sie-na-depilacje-laserem-thunder-mt/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka