Gość: zyret
IP: *.chello.pl
10.07.09, 08:36
Jest dużo więcej rozwiązań z lepszym oprocentowaniem, również obchodzącym podatek Belki, do tego z codzienną możliwością wypłacania pieniędzy bez utraty naliczonych odsetek:
1czerwca.blogspot.com/2009/06/podatek-belki.html
1czerwca.blogspot.com/2009/07/zakadam-lokaty-w-open-finance.html