Dodaj do ulubionych

DAMN.PHASE

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.03.02, 20:17
CZY SŁYSZELIŚCIE TEN BAND Z WARSZAWY?
Obserwuj wątek
    • Gość: lukash2 Re: DAMN.PHASE IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 06.04.02, 11:15
      slyszalem, slyszalem.. calkiem niezle granie.
    • Gość: kostor Re: DAMN.PHASE IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 06.04.02, 13:25
      z tego co słyszałem to już się rozpadli, ale mogę się mylić... muza ciekawa to
      była
      ogólnie w warszawie rośnie silna scena cięzkiej muzy... jest pare świetnych
      kapel np AmetriA, hEDFIRST, adrenaline, insane... że się tak wyraże dobrze się
      dzieje smile)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka