Gość: CHINO IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.03.02, 20:17 CZY SŁYSZELIŚCIE TEN BAND Z WARSZAWY? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lukash2 Re: DAMN.PHASE IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 06.04.02, 11:15 slyszalem, slyszalem.. calkiem niezle granie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kostor Re: DAMN.PHASE IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 06.04.02, 13:25 z tego co słyszałem to już się rozpadli, ale mogę się mylić... muza ciekawa to była ogólnie w warszawie rośnie silna scena cięzkiej muzy... jest pare świetnych kapel np AmetriA, hEDFIRST, adrenaline, insane... że się tak wyraże dobrze się dzieje ) Odpowiedz Link Zgłoś