Dodaj do ulubionych

AlienSexFiend

IP: *.thinprint.de / 145.253.119.* 11.02.05, 12:33
Czy pamieta ktos ten zespol? Pytanie do znawcow - od jakich plyt najlepiej
zaczac zapoznawanie sie z ich dyskografia?

Pozdrawiam,

Z.
Obserwuj wątek
    • Gość: greg Re: AlienSexFiend IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 11.02.05, 13:30
      Najlepiej od "Who's Been Sleeping In My Brain" z 83 roku i "Acid Bath" z 84
      roku. Jeśli wolisz bardziej elektronicznie i psychodelicznie to polecam "Curse"
      z 90 roku lub "Another Planet" z 89 roku. Unikaj ostatniej płyty "Information
      Overload", która według mnie jest najgorszą w całej ich dyskografii. Aha,
      polecam również kapitalny album koncertowy "Too Much Acid?".
    • Gość: nie - znawca Re: AlienSexFiend IP: *.teatrwielki.pl 11.02.05, 13:38
      Nie pamiętam tytułu płyty...usłyszałam ja 8 lat temu. Z tytułów utworów
      pamiętam tylko jeden: "Class of 69" gdzie w refrenie grzmiało:"We'are the class
      of 69". Pierwsza piosenka na płycie to było coś o Doktorze ("D-D-D-Doctor,
      Doctor give me the pill...stop lickin' my bone baby)...jakoś tak. Płyta
      rozbrzmiewała w mojej wiezy dobre kilka lat i teraz czasem wracam do niej z
      sentymentem.
      Pozdrawiam i sorry za mój angielski.
      • tempe Re: AlienSexFiend 12.02.05, 22:28
        to było chyba
        open head surgery
        fajna
        • teddy4 Re: AlienSexFiend 13.02.05, 01:03
          Kąpiel w kwachu - to zdecydowanie najlepsza rzecz Pana Fienda i jego kamandy.
          Jedyna, która nie raczyła się zestarzeć.
          • Gość: hjgbjkbvkbjh Re: AlienSexFiend IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.05, 15:02
            a co? moze "who's been sleeping in my brain" sie zestarzala?
    • spokojni1 Re: AlienSexFiend 15.02.05, 13:37
      Zespół świetny. Ja w całości znam niestety tylko All Our Yesterdays czyli
      zestaw z singli z lat 80-tych. Rewelacyjna muzyczka. Chyba niezły przegląd ich
      twórczości z tego okresu. Do regularnych płytek przymierzam się od dawna i
      jakoś nie mam szczęścia.
      Ciekawe co się z nimi teraz dzieje? Czy ktoś wie?
      • Gość: greg Re: AlienSexFiend IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 15.02.05, 20:07
        Obecnie grają w skłądzie trzyosobowym: Nik, Mrs.Fiend i gitarzysta. Szykują się
        do europejskiej trasy
        • ramm.stein Re: AlienSexFiend 16.02.05, 16:12
          Jak to miło odkryć, że ktoś jeszcze słucha tych wariatów... smile
          Ja kiedys bardzo lubiłam utworek "Radiant City" i przeróbkę Hawkwind "Silver
          Machine".
          Z albumów polecam "Another Planet".
          • ramm.stein Re: AlienSexFiend 16.02.05, 16:47
            Tak, zgadzam się. Paskudy kochane...
    • haruko Re: AlienSexFiend 16.02.05, 16:40
      oj, naprawde przyjemnie przeczytac, ze ktos ich pamietasmile
      do dzis milo mi sie ich slucha, uwielbiam ich zwariowane tytuly...(mad daddy
      drives UFO, czy who's been sleeping in my brain, sample my sausagesmile i lubie
      tez ich okropne covery...silver machine hawkind albo ta naprawde przerazajaca
      wersje Satisfactionsmile...to zdaje sie na plycie Another Planet bylo..a juz sam
      utwor Another Planet jest swietnysmile
      natomiast mialam okazje odsluchac fragmentow jakiejs nowszej plyty w sklepie i
      mnie mocno zniechecilosmile
      podobno twierdzili, ze tworza najpaskudniejsza muzyke swiata..smile zgadzacie sie
      z tym?wink
      pozdrawiamsmile
      • ramm.stein Re: AlienSexFiend 16.02.05, 16:48
        Coś się pochrzaniło. "Paskudy" miały być niżej.
    • Gość: thierry fajny wywiadzik po polsku IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 16.02.05, 17:22
      www.alt.cgm.pl/wywiady/wywiad.php?id=269
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka