Gość: Zen IP: *.thinprint.de / 145.253.119.* 11.02.05, 12:33 Czy pamieta ktos ten zespol? Pytanie do znawcow - od jakich plyt najlepiej zaczac zapoznawanie sie z ich dyskografia? Pozdrawiam, Z. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: greg Re: AlienSexFiend IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 11.02.05, 13:30 Najlepiej od "Who's Been Sleeping In My Brain" z 83 roku i "Acid Bath" z 84 roku. Jeśli wolisz bardziej elektronicznie i psychodelicznie to polecam "Curse" z 90 roku lub "Another Planet" z 89 roku. Unikaj ostatniej płyty "Information Overload", która według mnie jest najgorszą w całej ich dyskografii. Aha, polecam również kapitalny album koncertowy "Too Much Acid?". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nie - znawca Re: AlienSexFiend IP: *.teatrwielki.pl 11.02.05, 13:38 Nie pamiętam tytułu płyty...usłyszałam ja 8 lat temu. Z tytułów utworów pamiętam tylko jeden: "Class of 69" gdzie w refrenie grzmiało:"We'are the class of 69". Pierwsza piosenka na płycie to było coś o Doktorze ("D-D-D-Doctor, Doctor give me the pill...stop lickin' my bone baby)...jakoś tak. Płyta rozbrzmiewała w mojej wiezy dobre kilka lat i teraz czasem wracam do niej z sentymentem. Pozdrawiam i sorry za mój angielski. Odpowiedz Link Zgłoś
teddy4 Re: AlienSexFiend 13.02.05, 01:03 Kąpiel w kwachu - to zdecydowanie najlepsza rzecz Pana Fienda i jego kamandy. Jedyna, która nie raczyła się zestarzeć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hjgbjkbvkbjh Re: AlienSexFiend IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.05, 15:02 a co? moze "who's been sleeping in my brain" sie zestarzala? Odpowiedz Link Zgłoś
spokojni1 Re: AlienSexFiend 15.02.05, 13:37 Zespół świetny. Ja w całości znam niestety tylko All Our Yesterdays czyli zestaw z singli z lat 80-tych. Rewelacyjna muzyczka. Chyba niezły przegląd ich twórczości z tego okresu. Do regularnych płytek przymierzam się od dawna i jakoś nie mam szczęścia. Ciekawe co się z nimi teraz dzieje? Czy ktoś wie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greg Re: AlienSexFiend IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 15.02.05, 20:07 Obecnie grają w skłądzie trzyosobowym: Nik, Mrs.Fiend i gitarzysta. Szykują się do europejskiej trasy Odpowiedz Link Zgłoś
ramm.stein Re: AlienSexFiend 16.02.05, 16:12 Jak to miło odkryć, że ktoś jeszcze słucha tych wariatów... Ja kiedys bardzo lubiłam utworek "Radiant City" i przeróbkę Hawkwind "Silver Machine". Z albumów polecam "Another Planet". Odpowiedz Link Zgłoś
ramm.stein Re: AlienSexFiend 16.02.05, 16:47 Tak, zgadzam się. Paskudy kochane... Odpowiedz Link Zgłoś
haruko Re: AlienSexFiend 16.02.05, 16:40 oj, naprawde przyjemnie przeczytac, ze ktos ich pamieta do dzis milo mi sie ich slucha, uwielbiam ich zwariowane tytuly...(mad daddy drives UFO, czy who's been sleeping in my brain, sample my sausage i lubie tez ich okropne covery...silver machine hawkind albo ta naprawde przerazajaca wersje Satisfaction...to zdaje sie na plycie Another Planet bylo..a juz sam utwor Another Planet jest swietny natomiast mialam okazje odsluchac fragmentow jakiejs nowszej plyty w sklepie i mnie mocno zniechecilo podobno twierdzili, ze tworza najpaskudniejsza muzyke swiata.. zgadzacie sie z tym? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ramm.stein Re: AlienSexFiend 16.02.05, 16:48 Coś się pochrzaniło. "Paskudy" miały być niżej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: thierry fajny wywiadzik po polsku IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 16.02.05, 17:22 www.alt.cgm.pl/wywiady/wywiad.php?id=269 Odpowiedz Link Zgłoś