cze67
24.03.05, 12:42
Są na prywatnej muzyce co najmniej dwa takie, które mnie niepomiernie śmieszą:
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=28229
i
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=25111
Po co ukrywać forum i nie wyjaśnić choćby zdaniem o co w nim chodzi?