Dodaj do ulubionych

Super Fora

24.03.05, 12:42
Są na prywatnej muzyce co najmniej dwa takie, które mnie niepomiernie śmieszą:
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=28229
i
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=25111
Po co ukrywać forum i nie wyjaśnić choćby zdaniem o co w nim chodzi?
Obserwuj wątek
    • szprota myślę, że chodzi o to 24.03.05, 14:54
      by było Tajemniczo i Mrocznie oraz Niewyjaśnialnie.
      • humbak Re: myślę, że chodzi o to 24.03.05, 17:40
        Taaaa... zupełnie jak tu:
        www.sith.pl/
        A tak poważnie, to może to jest forum ino dla znajomych królika?
        A jak nie to może Szprota ma racjęsmile
        • maff1 a moze wyjasnienie jest prostsze 24.03.05, 19:52
          moja kobieta organizuje firme w branzy medycznej. I zeby móc wymieniać
          spostrzeżenia, by nie umknęły, ze wspólnikami załozyły gdzieś na gazecie forum
          zamkniete.
          Może ktoś w podobnym celu załozył te fora.
          • grimsrund Re: a moze wyjasnienie jest prostsze 26.03.05, 10:31
            Tak czy owak, przedstawiciele TEJ branży, jakakolwiek ona jest, chyba nie mają
            zbyt wiele do powiedzenia smile
            • szprota Re: a moze wyjasnienie jest prostsze 27.03.05, 01:28
              trenują lapidarność stylu.
    • cze67 Re: Super Fora 31.03.05, 16:52
      Drugie z tych forów już nie istnieje...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka