madzia1902 21.06.02, 13:12 kogo chcielibyście usłyszeć i zobaczyć na sopockim festivalu? wiadomo już kogo pan Sierocki sprowadził... ale gdyby od Was zależało kto wystąpi w Sopocie to kto by to był? a co z konkursem powinien byc czy nie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: goli Re: Sopot Festival IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 21.06.02, 18:25 A kogo sprowadzil Sierota? Odpowiedz Link Zgłoś
radio.minus Re: Sopot Festival 22.06.02, 15:19 Ma być GARU i ZUCCHERO + inni mniej znani+polscy wykonawcy z Golec uOrkiestrą na czele.... brrrr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: REKIN Re: Sopot Festival IP: 2.4.STABLE* / 10.10.10.* 22.06.02, 22:11 radio.minus napisał(a): > Ma być GARU i ZUCCHERO + inni mniej znani+polscy wykonawcy z Golec uOrkiestrą > na czele.... brrrr O Jezu Święty o Matko Boska !!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś