jazzkam 19.04.05, 18:33 opisy się nie wyświetlają niektóre czy to tylko mi? jaka na to rada? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mameluch Re: rypie wam się gg? 19.04.05, 18:41 topikow nie uzywam, ale ludziom z listy sie wyswietlaja, wiec nie wiem... ale czesto jest tak ze w jednym dziala, innym nie (ogolnie serwer). o, papiez wychodzi... Odpowiedz Link Zgłoś
ilhan Re: rypie wam się gg? 19.04.05, 18:58 Od tego jest gg żeby się rypało, nie? Odpowiedz Link Zgłoś
kwiat_paproci Re: padu-padu 19.04.05, 22:08 łatwiej byłoby wymienić dni, w których się nie rypie Odpowiedz Link Zgłoś
aric Re: rypie wam się gg? 19.04.05, 22:13 rypie, ża się regały trzęsa, i do tego strasznie zamula mi kompa. Odpowiedz Link Zgłoś