Dodaj do ulubionych

rypie wam się gg?

19.04.05, 18:33
opisy się nie wyświetlają niektóre czy to tylko mi? jaka na to rada?
Obserwuj wątek
    • mameluch Re: rypie wam się gg? 19.04.05, 18:41
      topikow nie uzywam, ale ludziom z listy sie wyswietlaja, wiec nie wiem... ale
      czesto jest tak ze w jednym dziala, innym nie (ogolnie serwer).
      o, papiez wychodzi...
    • ilhan Re: rypie wam się gg? 19.04.05, 18:58
      Od tego jest gg żeby się rypało, nie?
    • janek0 padu-padu 19.04.05, 20:39
      rypu-rypu
      • kwiat_paproci Re: padu-padu 19.04.05, 22:08
        łatwiej byłoby wymienić dni, w których się nie rypie wink
    • aric Re: rypie wam się gg? 19.04.05, 22:13
      rypie, ża się regały trzęsa, i do tego strasznie zamula mi kompa.sad

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka